منتشر شده

زمین Tejas یک هوستون مسکونی توسعه دهنده برای 20 سال تحویل بیش از 28,000 خانه در سراسر 16,500 هکتار است.

یک جامعه است به یکی از GHBA را به نفع خانه. زمین Tejas اهدا زیادی به HistoryMaker خانه پس از آن می تواند ساخت آن توسکا طرح برای 40 سال GHBA خیریه جمع آوری کمک. زمین Tejas ثابت کرده است که یک حامی از انجمن که در انعکاس اهدای سخاوتمندانه خود را از 17 تعداد زیادی.

سود خانه شرکای پروژه با هوستون خانه و سازندگان و توسعه دهندگان معاملات کنندگان و فروشندگان به جمع آوری پول برای سازمان های خیریه محلی از طریق فروش به نفع خانه.

خانه های ساخته شده با اهدا مواد و زايمان و خدمات منزلگاه و همچنین هزینه های اختتامیه. درآمد حاصل از فروش خانه به نفع دو سازمان های خیریه محلی — HomeAid هوستون و عملیات در نهایت به خانه.

با کمک مالی خود 17th, زیادی, زمین Tejas کمک کرده تخمین زده می شود ارزش کل بیش از $1,110,000 به GHBA مزایای خانه های پروژه.

HistoryMaker خانه به تازگی به اتمام سود آن خانه است. این یک 3,176 فوت مربع در دو طبقه شامل یک باز طراحی با پنج اتاق خواب و چهار حمام. این طرح ویترین طبقه پایین اتاق خواب و یک اتاق بازی طبقه بالا به عنوان به خوبی به عنوان یک سه-گاراژ ماشین.

“ما مفتخر به همکاری با زمین Tejas در این ارزشمند جمع آوری کمک” HistoryMaker هوستون تقسیم جمهور میکی Pizzitola گفت. “آنها در حال ایجاد یک سابقه طولانی نوآورانه برنامه ریزی و توسعه است که رانده موفقیت خود را در سراسر منطقه هوستون. ما هیجان زده به پایان رسانده اند و مشتاقانه منتظر نمایش آن به عموم مردم است.”

فروشندگان پیوستن به HistoryMaker/زمین Tejas تیم با اهدا مواد و خدمات شامل همه امتیاز گروه HomePro تکنولوژی همه دولت, آجر, A, C, ساخت و ساز, DPIS ساز, خدمات, Excell, پایه, جهانی, جنگل, محصولات, توفان, گروه, Mohawk, TWI, کشور, گسترده بام Santollo ساخت و ساز تمیز کردن LLC, عمیق آبی راحتی حامل سنگ و مواد سازندگان انتخاب Inc., حمام سلطنتی/مقابله, منبع, کفپوش خدمات تگزاس استفاده ناودان, کارخانه, سازنده, فروشگاه, Sherwin ویلیامز رنگ و سازندگان اولین منبع و کمال عرضه Jacobs درب سربار, مد, شیشه ای و آینه Datasmart خانه Technologies, RT, سنگ تراشی, Delta Faucet, مور, صفحه اصلی راه حل های Rosenburg لوله کشی, پیشرفت, روشنایی, ریس تار نقاشی دکور, سخت افزار و خلاق طراحی و چشم انداز.

سیررا ویستا است واقع در جنوب مرکز شهر خاموش تگزاس 288 و ارائه می دهد دسترسی به انواع امکانات رفاهی با خواهر جامعه استرلینگ دریاچه ها. این شامل یک تاریخ المپیک, استخر, کنار استخر خانه کوچک SplashPad تگزاس Waterpark یک مرکز تفریح و سرگرمی و ورزش تسهیلات پیاده روی و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی و شن و ماسه توپ شلیک دادگاه.

“زمین Tejas GHBA همکاری یک عامل بزرگ در چرا GHBA سالانه خیریه جمع آوری کمک شده است تا موفق” گفت: Rob Hellyer, 2020 جمهور GHBA. “آل Brende شرکت مالک زمین Tejas به اشتراک گذاشته شده چشم انداز به نفع خانه پروژه برای دو دهه بوده است. سخاوت خود را در خدمت به نفع خیریه خانه هست. علاوه بر این از تاریخچه ساز خانه ها در این همکاری است یک پیروزی برای موسسات خیریه و برای خریدار این خانه زیبا.”

“یکی از اولین چیزهایی که ما از زمانی که راه اندازی زمین Tejas به منظور توسعه همکاری با GHBA” گفت: Brende. “هنگامی که آنها به ما نزدیک شد با اولین سود خانه فرصت در سال 1998, ما شروع به پریدن کرد در این فرصت. نه تنها این کار باعث کمک بیشتر هوستون جامعه, اما آن را تقویت ما پیوند با سازندگان شده اند که وفادار به ما در طول سال. آن را بسیار لذت بخش شاهد تاثیر سود خانه پروژه ساخته شده است که با کمک به کسانی که نیاز دارند.

“ما نیز مفتخر به همکاری با HistoryMaker در این برنامه و انتظار می رود که خانه خود را به فروش به سرعت.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خانه های پروژه تماس بگیرید GHBA در 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im