منتشر شده

هوستون لوکس آپارتمانهای نیست اجازه COVID-19 متوقف کردن آنها از یکی از مطلوب ترین مکان برای زندگی در این شهر است. در طول همه گیر تغییراتی در سراسر صنعت نه تنها برای شهروندان بلکه برای کسانی که به دنبال ایجاد یک حرکت به یک قفل-و-ترک زندگی.

املاک و مستغلات تا به حال به انطباق فقط به عنوان هر صنعت را در طول این بحران بهداشتی.

در هاوتورن فروش دو ریچارد هستر و نیکول کالدرون چرخد و به مجازی فروش و تولید از جمله ارائه فروش گالری. یک ویدئو برای Hawthorne سایت و بعد از آن برای اجتماعی فاصله بازگشایی مرکز فروش. فیلم های خود را به دست آورد بیش از 200 نمایش هر اجازه می دهد خریداران آینده نگر به متصل و درگیر با خانه های آینده امکانات. هستر از داگلاس Elliman است مدیر فروش در هاوتورن. او توضیح داد که چگونه همه گیر آنها را مجبور به جای تاکید بر ایجاد قانع کننده محتوای دیجیتال برای رسیدن به افراد در رسانه های اجتماعی بیشتر از همیشه قبل از.

“فروش هر چیزی در طول رکود اقتصادی بالای جهانی بهداشت از بحران کمتر از ایده آل است و ما ثابت قدم باقی می ماند در اعتماد به نفس ما در هاوتورن به عنوان جذاب محصول. از نظر آن محله این امکانات که بسیاری از آنها ایده آل برای اجتماعی فاصله. (با) آن طراحی عناصر و راحت خود را با حجم کمتر از 70 مجموع واحدهای ساکنان آینده هرگز احساس ضعف و یا نا امن در هاتورن” هستر گفت.

این Hawthorne نیز اجرا اقدامات ایمنی از جمله “شش پا را, اما ما هنوز هم می خواهم بگویم سلام” علامت های خارج از مرکز فروش. خریداران می توانید تعمیر و نگهداری از 6 فوت اجتماعی فاصله بین خرید و فروش اعضای تیم و آینده نگر بازدید کننده در همه زمان ها و همچنین فراوان ضد عفونی کننده دست در داخل مرکز فروش و اختلاط ماسک برای فروش هر عضو تیم است که در حال حاضر شامل “طبیعی است.”

انگشت, شرکت, که, خواص شامل 500 کرافورد و یک جای پارک مرکز شهر گرفته شده اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی ساکنان آن مهمان آینده نگر ساکنان و کارکنان. در چند ماه گذشته در شخص تورهای در TFC خواص شده اند افزوده شامل بسیاری از اضافی ساخته شده است در اقدامات احتیاطی. اجاره دفتر مشترک مناطق و مدل در TFC خواص نیز کاملا تمیز و مقادیر بین تور و همچنین به عنوان چند بار در روز. کارکنان و آینده نگر ساکنان خواسته است برای جلوگیری از لمس کردن سطوح در مدل ها و زمینه های مشترک به عنوان یک اضافه پیشگیرانه اندازه گیری ایمنی.

آنها همچنین ارائه تورهای مجازی با استفاده از Matteport تکنولوژی 3D است که اجازه می دهد تا مردم عملا راه رفتن اموال و تور مدل ها و امکانات است که می تواند در 24 ساعت شبانه روز. زمان واقعی تورهای مجازی در زوم در دسترس هستند. تمام طرح های طبقه در ملک وب سایت ها و چشم انداز قادر به درخواست و پرداخت سپرده های خود را آنلاین.

با توجه به TFC معاون اجرایی رئیس جمهور از مدیریت دارایی شکارچی واگنر مجازی نمایش آن تا به امروز موفق بوده است اما آنها در بر داشت که بسیاری از مردم هنوز ترجیح می دهند در فرد و تور جدید احتیاطی.

“درست لوکس و با کیفیت هستند بهترین تجربه هنگامی که در فرد دیده می شود و ساکنان آینده به توافق برسند و بر اساس فرد در تور اعداد در مقابل مجازی نمایش” واگنر گفت. “به طور متوسط حدود 75 درصد از ساکنان آینده نگر ترجیح می دهند به لحاظ جسمی تور ملک در برخی از نقطه قبل از امضای اجاره نامه در حالی که حدود 25 درصد هستند راحت با در نظر گرفتن یک تور مجازی توسط خود را قبل از ورود به سیستم در خط خال خال.”

واگنر گفت که امکانات ملک شروع به دوباره باز کردن در مرحله برگشت در 18 مه در رابطه با فرماندار مرحله به مرحله دوباره باز از ایالت تگزاس است.

“ساکن حوادث مانند شب فیلم و کامیون مواد غذایی مجاز در خواص نیاز به شامل گروه های کوچکتر خواهد شد نورد در طول زمان است. به عنوان ما انجام داده اند بیش از 60 سال از توسعه و مدیریت لوکس, خواص TFC ادامه خواهد داد به رعایت دقیق و هوشیار استاندارد به طور کلی نگهداری و تعمیر و نگهداری. ما همیشه گرفته پراید در تماس خودمان, ‘بزرگترین خانهدار در آمریکا که هرگز پله واقعی تر از آن چه امروز” واگنر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de