میلواکی – مردی که باز آتش در Molson Coors گیاه پنج شنبه, کشتن پنج همکاران و خود را درگیر شده بود در حال اجرا اختلاف با یک همکار است که آب پز قبل از اینکه او شروع به تیراندازی با توجه به اجرای قانون منبع صحبت کرد که به Milwaukee Journal Sentinel و آبجوسازی منابع.

Anthony N. Ferrill, 51, حال کار به عنوان یک برق برای بیش از 20 سال در حدود 17 نفر از آنها در Molson Coors با توجه به منابع متعدد و آنلاین سوابق اشتغال.

یک کارگر شرکت است که خواسته نمی شود شناسایی برای ترس از منظم بودن گفت Ferrill اعتقاد او علیه تبعیض چرا که او آمریکایی آفریقایی تبار است و او غالبا استدلال با حداقل یکی از قربانیان یک همکار برق.

Co-worker گفت Ferrill اغلب به تماشای فیلم بر روی تلفن خود را در طول روز است که برق گرفت و موضوع را با که این دو متهم از رفتن به هر یک از دیگران’ دفاتر و سرقت ابزار و یا دستکاری تجهیزات کامپیوتری.

آنچه ما می دانیم: ساعت قبل از Molson Coors تیراندازی ویسکانسین مجلس گفت: دولت در قوانین اسلحه تغییر نمی دهد

حدود یک سال پیش کارمند گفت: Ferrill آغاز شده گفت به اعتقاد او میلر کارگران بودند که به خانه اش شنود کامپیوتر خود و حرکت صندلی در اطراف.

“من شما جدی آنتونی? چه ؟ ما همه نوع شوخی در مورد آن گفت: ما باید و شاید او را یک آلومینیوم کلاه. چیزهایی که فقط شروع به گرفتن عجیب و غریب. اما او مرده بود جدی در مورد آن” co-worker گفت.

اما یکی دیگر از co-worker, کیت giese مراجعه کنید گفت: Ferrill خوب به نظر می رسید زمانی که او آخرین بار او را دیدم در اوایل این هفته.

“من تا به حال هرگز یک سرنخ. من به او صحبت کرد از چند روز پیش و او خوب به نظر می رسید به من” گفت giese مراجعه کنید. “من تا به حال هیچ ایده که یک مشکل وجود دارد که کسی می تواند ضربه محکم و ناگهانی مانند آن.”

به عنوان کلمه گسترش روز شنبه که Ferrill شد تیرانداز فعلی و سابق شرکت کارگران تکرار است که جای تعجب است.

“او بسیار خوب, برق, بسیار خوب, کارگر, و من نمی توانستم بگویم هر چیزی بد در مورد آن مرد گفت:” فیلیپ Rauch Sr. که بازنشسته شد در ماه آوریل پس از کار با Ferrill برای 15 سال است. “هر بار که من با او کار می کرد او همیشه در خلق و خوی خوب است.”

Ferrill شد مجوز صنعتی کارگر ماهر برق عضو سازمان بین المللی اخوان الکتریکی کارگران در میلواکی است. او خدمت در گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا از سال 1987 تا 1991 بود و افتخار مرخص توجه به ریک گل Milwaukee County جانبازان خدمات.

Ferrill دریافت وام برای کمک به خرید سه خوابه در مرتع پرورش احشام خانه در 8200 بلوک W. پوتوماک Ave. او و همسر و خانواده خود زندگی می کردند وجود دارد با خانواده اش از سال 2004.

با توجه به آنلاین سوابق دادگاه او شرکت شاکی با MillerCoors LLC فواید برنامه در 2015 طرح دعوی در دادگاه است که به نظر می رسد در ارتباط با تصادف خودرو.

همسایگان شوکه

همسایه گفت: او شناخته شده بود به حمل اسلحه; برخی از گفت او همیشه انجام یک تفنگ.

الیزابت LaPine زندگی در محله 11 سال است. او گفت که او یک بار دیدم چه او معتقد به یک تفنگ امن تحویل به خانه.

“من می دانستم که او علاقه مند بود در اسلحه” LaPine گفت.

او گفت: آن را سخت به این باور است که همسایه اش بود و تیرانداز.

“من هرگز آن را باور کند که او می تواند چیزی مانند این که” LaPine گفت. “او نمی دهد من این تصور وجود داشت که هر چیزی اشتباه است. آن به نظر نمی رسد وجود دارد چیزی متفاوت است.”

Ferril تا به حال یک دوبرمن pincher به نام لوکاس LaPine گفت.

“او دوست داشت که سگ” LaPine گفت. “او در بازی با توپ در خیابان که وجود ندارد مقدار ترافیک. او می خواهم پرتاب توپ به پایین خیابان و سگ را پس از تعقیب آن است.”

LaPine گفت Ferril راه می رفت سگ هر روز قبل از خروج برای کار.

مانند دیگران زندگی می کنند که در محله LaPine گفت Ferrill نگاه کردن به خانه خود و همسایگان خود را.

“او به من داده بود شماره تلفن خود را در حدود یک سال پیش” LaPine گفت. “او گفت:” اگر می بینید کسی messing اطراف خانه و یا هر چیزی شبیه به آن … من تماس بگیرید.'”

همسایه پاتریشیا دیب گفت که او احساس “شوک و خشم و غم و اندوه” زمانی که او شنیده ام در مورد تیراندازی.

“غم و اندوه برای خانواده; غم و اندوه برای همسرش; غم و اندوه برای دختر خود” دیب گفت: در حالی که نگه داشتن اشک است. “غم و اندوه است.”

LaPine گفت که او نیز احساس وحشتناک برای خانواده های درگیر از جمله Ferrills.

“اگر شما دیوانه در کسی یا چیزی بحث آن را شلیک نمی آن را” LaPine گفت. “شما فقط صدمه زدن به بسیاری از خانواده ها است.”

کمک: اشلی Luthern, Mark Johnson, روری Linnane, Talis Shelbourne و کری اسپیواک از مجله نگهبان و نیک Penzenstadler از ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im