همه ما می دانیم اهمیت مسواک زدن خود را مروارید وار سفید پوستان دو بار در روز اما شما تا کنون فکر طولانی و سخت در مورد کیفیت مسواک شما با استفاده از ؟ با توجه به آمریکایی انجمن دندانپزشکی (ADA) این مهم است که شما انتخاب می کنید یک مسواک با موی نرم به منظور جلوگیری از تحریک لثه ها و آسیب رساندن به سطح مینای دندان های خود را.

متاسفانه بسیاری از top-rated دندانپزشک-توصیه می شود مسواک را با یک برچسب قیمت سنگین. است که چرا ما توصیه می کنیم AquaSonic التراسونیک مسواک. این برس ها گزینه خوبی است اگر شما به دنبال یک مسواک که می شود کار انجام می شود بدون هزینه یک دست و پا. در میان ساخته شده است در تایمر هوشمند است که ارتعاش در هر 30 ثانیه به یاد شما را به حرکت به بعدی quadrant دهان خود را و ساتن لاستیک دسته ارائه می شود که ارگونومیک گرفتن این مسواک می کند دقیقا همان چیزی است آن را می گوید آن را انجام خواهد داد. در بالای همه است که آن را نیز ویژگی های متمایز سه حالت است که توسط یک 40,000 VPN موتور: حالت تمیز به صورت کامل پاک; سفید کردن حالت به انحلال مینای دندان لکه های سطح و حالت ماساژ برای افزایش گردش خون و بهبود سلامت دهان و دندان خود.

در حال حاضر شما می توانید نمره دو تا از این التراسونیک مسواک (بله دو!) با 10 سر برس و دو سفر موارد برای تنها $54.99 — 78% از هزینه های معمول. شما می توانید یکی برای خودتان و هدیه دیگر آنها هر دو به عنوان یک “او و او” زن و شوهر هدیه و یا فقط نگه داشتن هر دو آنها را برای خودتان! در هر صورت دندانپزشک شما قادر نخواهد بود برای متوقف کردن با تعارف زمان بعدی شما برای تمیز کردن. و هنگامی که شما نمی خواهد که به دروغ خود را به مسواک زدن عادت است.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im