سن آنتونیو ساکنان دریچه ناکامی های آنلاین بیش از ‘پیچ’ انتشار کوروناویروس بیمار

به روز شده

سن Antonians صدایی از مسئولان شهرستان تایید coronavirus مهاجر منتشر شد از قرنطینه به شهر شنبه قبل از نتایج حاصل از آزمون سوم که مثبت بود برای عفونت بازگردانده شدند.

شهردار ران Nirenberg به نام وضعیت “پیچ” در حساب از این شهر فدرال همکاران روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری. او گفت: این زن که “ضعیف مثبت” برای coronavirus بازدید North Star بازار شنبه شب. ناشناس بیمار بود که بخشی از اصل 91 evacuees از ووهان شد و اقامت در مسافرخانه تعطیلات در نزدیکی سن آنتونیو فرودگاه بین المللی استفاده می شود هتل-ارائه شاتل و به مرور به مدت دو ساعت از حدود 5:30 تا 7:30 بعد از ظهر در مرکز محبوب و خوردن یک شام چینی در داخل دادگاه مواد غذایی با توجه به آنیتا Kurian دستیار مدیر شهری بهداشت منطقه.

مقامات گفتند که مهاجر بود و در معرض عمومی برای بیش از 12 ساعت. او به مرور و با صرف زمان بسیار کمی در فروشگاه ها و یا صحبت کردن با هر کسی در ستاره شمال مرکز. او صرف مقدار زیادی از زمان خود را در بازار خوردن به تنهایی در دادگاه های غذایی.

“ما در حال ساخت هر تلاش برای شناسایی هر گونه مواجهه در بازار و بر اساس آنچه که ما در این زمان آن مواجهه هستند بسیار کم خطر” Kurian اضافه شده است.

مترو بهداشت توصیه می کند مقامات مرکز انجام یک تمیز اموال و پاک کردن سطوح با مواد ضد عفونی کننده.

رمان coronavirus کشته شدن بیش از 3000 عمدتا در سرزمین اصلی چین است. دو مورد مرگ گزارش شده در واشنگتن است. ترس از مثبت بیمار در معرض بودن به بازار مشهود بود در توییتر دوشنبه پس از اطلاعات عمومی شد.

خریداران توییتی در مورد لغو ماموریت در بازار و یا بادی نارضایتی خود را در “غفلت” و “بی مبالاتی.”

تا کنون مترو بهداشت شناسایی شدند که 18 نفر در تگزاس مرکز بیماری های عفونی و سه نفر در هتل به عنوان پتانسیل قرار گرفتن در معرض. همه آنها در نظر گرفته شده کم خطر به جز دو سلامت کارگران در TCID بودند که در تماس با مهاجر و در نظر گرفته “خطر متوسط.”

CDC توصیه می کند مشترک اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus و دیگر بیماری های تنفسی. آنها عبارتند از:

  • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
  • نه دست خود را به چشم و بینی و دهان.
  • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
  • پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و پس از آن پرتاب آن را در سطل زباله.
  • تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح با استفاده از به طور منظم تمیز کردن خانواده اسپری و یا پاک کردن.

شما باید پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از خودتان را از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. ماسک باید مورد استفاده قرار گیرد تنها با کسانی که نشان می دهد علائم کروناویروس برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران.

ادامه مطلب واکنش در گالری بالا.

نویسنده کارکنان علامت Dunphy کمک به این گزارش.

Madalyn Mendoza است اخبار گزارش و به طور کلی وظیفه نویسنده است. خواندن او در ما اخبار سایت mySA.com و در ما مشترک سایت ExpressNews.com | mmendoza@mysa.com | @MaddySkye

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>