فضاهای مقدس: این زیبا ترین کلیساها در هوستون

چیزی وجود دارد اثیری در مورد بازدید از فضاهای مقدس و عبادتگاه های خال خال در سراسر هوستون چشم انداز وسیع. این که آیا آن یک کلیسا, مسجد جامع یا معبد مقیاس فضاها و معماری بسیار زیبا و الهام بخش یک حس ترس و احترام است.

از ارتدوکس معابد تاریخی کلیساهای کوچک گرفته ایم یک نگاه اجمالی در داخل هشت فضاهای مقدس است که بالا بردن “تجربه معنوی” برای هوستون وفادار.

در HoustonChronicle.com: هوستون جدیدترین فرهنگی هنری منطقه خواهد بود و در بخش پنجم

مسیح کلیسای جامع تاسیس شد و در سال 1839 خدمت به مردم از همه ادیان به تعمیق حس جامعه برای رشد شهر هوستون. کلیسا هنوز هم با استفاده از این ساختمان تاریخی که برای اولین بار ساخته شده 170 سال پیش و امکانات خیره کننده برای اسقف نشین کلیسای جامع شهر.

انطاکیه Missionary Baptist Church یک تاریخی جواهر در مرکز Freedmen شهر است که در حال حاضر در حال حاضر روز چهارم بخش است. با توجه به این جماعت تاریخی نقاط عطف کلیسا برگزار شد در سال 1866 و قدیمی ترین آفریقایی-آمریکایی کلیسا در شهر. اعضای انطاکیه هنوز دعا و عبادت در محراب اصلی دستباف pews.

در قلب هوستون موزه منطقه, بازدید کنندگان پیدا کردن سنت پل United Methodist Church. این کلیسای تاریخی طراحی شده بود با همان معماری که در سن جکینتو بنای تاریخی است. با توجه به نقاط عطف تاریخی خود را در این کلیسا برگزار می شود پیشگامانه خود در مارس سال 1929 فقط قبل از ویرانگر سقوط بازار. آن استقامت به عنوان یک شکوفایی جامعه کلیسا در سراسر افسردگی است و هنوز هم پر رونق امروز.

قلب هیل کشور: مقرون به صرفه و کوچک اجاره خانه در آسپن تگزاس’

تبلیغ به عنوان یک “باید” کلیسا شرکت کلیسای قلب مقدس واقع شده است و در مرکز شهر هوستون. خیره کننده جدید کلیسای جامع در سال 2008 ساخته شده. سه موزاییک طراحی شده بودند و ساخته شده در ایتالیا به تازگی ساخته شده و کلیسای جامع. اصلی آن کلیسای جامع ساخته شد در سال 1897.

به عنوان یک کار قابل توجهی از هنر مدرن به کلیسای روتکو تاسیس شد جان و Dominique de Menil در سال 1964. کلیسای کوچک است که در حال حاضر در دست مرمت و بازگشایی در ماه ژوئن سال 2020 است. آن را نه تنها به عنوان یک محترم محل برای مراقبه و نماز—بلکه فضایی است که دارای یک هنر خیره کننده نصب و راه اندازی توسط Mark Rothko. برجسته بر روی دیوارهای نمازخانه 14 سیاه و سفید-رنگی نقاشی های Mark Rothko.

نگاهی به برخی از زمان برای مشاهده برخی از زیبایی معماری برخی از هوستون ترین هیبت الهام بخش فضاهای. هر هوستون کلیسای کنیسه و مسجد منحصر به فرد است داستان برای گفتن.

alison.medley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>