راسل وستبروک جیمز هاردن قدرت موشک های گذشته جاز

به روز شده

سالت لیک سیتی – برای بیشتر از سه ماهه چهارم موشک به نظر می رسید به برگزاری دریبل و مایل در ساعت را با یک چشم در بیاد و کاهش منجر شود.

در نهایت جیمز هاردن به حال به اندازه کافی. او تا به حال شده است که راه های بسیاری در طول شب به عنوان, جاز ساخته شده خود را اجرا می شود. او تا به حال دیده داناون میچل را به عنوان او در روز شنبه در سه ماهه چهارم.

که منجر شده بود به کاهش هفت, اما, سخت دیگر مشغول به کار ساعت است. او با راه اندازی 20 ثانیه در سمت چپ بر روی ساعت شات به تخلیه ششمین 3-اشاره گر از شب. با این که او نه تنها به موشک 10-نقطه برتری 2:07 چپ او ارائه شده نهایی یادآوری چگونه راکت در صدر جاز 120-110 به حرکت به چهارم در کنفرانس غرب و امن سر-به-سر tiebreaker در برابر موسیقی جاز.

هاردن و وستبروک بيش از موسیقی جاز می تواند رسیدگی به ترکیب 72 امتیاز. و هنگامی که موشک های مورد نیاز آنها تا به حال بیش از اندازه کافی 3s هدف قرار دادن 20 48.

سخت به پایان رسید و با 38 امتیاز ساخت 6 از 11 3-اشاره گرها و با اضافه کردن هفت کمک می کند. میچل به ثمر رساند 18 از 31 امتیاز در سه ماهه چهارم اما راکت دفاع در زمان دور تقریبا هر چیز دیگری.

راکت ها گرفتن عکس های خود را از شروع بازی اما نیست و برای نشان دادن آن در نیمه اول زمانی که آنها به ندرت گرفتن در ایالت یوتا است.

زمانی که موشک به ارمغان آورد و دفاع در سه ماهه سوم کمک بیشتر به شدت از weakside و دفاع روی توپ به مراتب بهتر از نیمه اول آنها شروع و به پایان رسید سه ماهه سوم با 14-3 اجرا می شود, مصرف 15-نقطه منجر به سه ماهه چهارم.

راکت به بازی رفت 27-8 که پیشرو بعد از سه چهارم شدند و 17-2 که منجر 10. جاز تا به حال نه غلبه بر دو رقمی کسری به عنوان سه ماهه چهارم این فصل رفتن 0-8. اما میچل حمله به شروع سه ماهه چهارم شدن در این نوع اجرا راکت به نظر نمی رسد به احتمال زیاد برای جلوگیری از.

میچل به ثمر رساند نه امتیاز در چهار دقیقه از سه ماهه چهارم, کشیدن جاز به درون نه. این موشک به نظر می رسید نگه داشتن امید به محور فقط به اندازه کافی نتواند از جاز در میان به طور فزاینده ای پراکنده سطل.

پس از در نظر گرفتن 15-نقطه سرب در Danuel خانه جونیور 3-اشاره گر با کمتر از هفت دقیقه به سمت چپ موشک تا به حال یک هدف زمینه در پنج اموال به عنوان جاز کشیده به عرض پنج.

راکت زد بازی به یک وستبروک آرنج بلوز اما میچل در پاسخ به راکت به طور فزاینده ای به نظر می رسید به تلاش برای اجرا کردن این ساعت با سه دقیقه هنوز باقی مانده است.

در نهایت پس از این موشک موفق شده بود چهار امتیاز در پنج دقیقه سخت کشیده تا ششم 3-اشاره گر شب و راکت به حال 10 نقطه سرب با دو دقیقه باقی مانده.

راکت ها پس از عمیق برای شروع بازی آنها نه تنها 8 خود را برای اولین بار 9 3-اشاره گر آنها تقریبا پنهان شده بودند که چگونه آنها در نظر گرفتن هیچ چیز دور در انتهای دیگر. تقریبا.

و همچنین به عنوان موشک شات برای باز کردن بازی و به عنوان موثر به عنوان آنها در تولید بزرگ به نظر می رسد آنها باز 3s; جاز شدن بودند layups.

زمانی که راکت ها از دست رفته نیست آنها ساخته شده است یک رهبری رسیده است که هشت که به خودی خود ممکن است نشان داده اند چقدر مشکل آنها با گرفتن متوقف می شود که بزرگترین آنها منجر شد و نه بیشتر. اما زمانی که سخت sat جرم کند در حالی که هنوز هم عدم دریافت متوقف می شود.

جاز مورد نیاز فقط پنج دقیقه با سخت بر روی نیمکت به outscore موشک 22-8 رفتن از هشت نقطه کسری بودجه در شش نقطه منجر شود. پس از سخت شدن راه اندازی وستبروک برای 3 اردن Clarkson پر یک سخت 3-اشاره گر و زمان آن را به یک جدایی طلب غوطه دادن و مایک کانلی با 3-اشاره گر به یوتا بزرگترین سرب از نیمه اول 53-45.

حتی زمانی که سخت steadied موشک جاز بود به خط بیش از حد به راحتی و اغلب برای راکت به رشته با هم متوقف می شود.

جاز انباشت اشیاء بدست آمده تا 40 امتیاز در نیمه اول تقریبا تا آنجا که موشک را به طور متوسط در هر بازی پس از رفتن ، اما که حتی نمی گرفتن آسیب جاز انجام شد خاموش دریبل با درایوهای سقوط دفاع و راه اندازی باز 3s.

موشک’ تیراندازی برای شروع بازی و به ثمر رساند از هاردن و وستبروک به پایان نیمه نگه داشته و آنها را در چهار.

روشن بود اما آنچه که نیاز به خطاب با دفاع پله و ستاره پاسداران انجام بقیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>