گزارش: AG Barr در نظر گرفته استعفا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از دخالت در DOJ مسائل

واشنگتن – دادستان کل ویلیام Barr در نظر گرفته استعفا از پست خود در گسترش اختلاف با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش مداوم خود توییتهایی انتقاد از وزارت دادگستری تحقیقات یک فرد آشنا با این موضوع گفت: در اواخر روز سه شنبه.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا دادستان کل به طور مستقیم ارتباط برقرار نگرانی های خود را به رئیس جمهور از او گفت: ABC اخبار هفته گذشته که تهمت را تکرار disparagement از دادستان فدرال ساخته شده بود کار خود را “غیر ممکن است.”

اواخر روز سه شنبه وزارت دادگستری گفت: Barr تا به حال “هیچ برنامه ای” برای استعفا.

توسعه بود که برای اولین بار منتشر شده توسط واشنگتن پست و می آید به عنوان وزارت دادگستری و کاخ سفید شده اند احاطه در نزدیکی ثابت جنجال و هیاهو.

در مصاحبه با ABC News در هفته گذشته بر پیشنهاد رئیس جمهور باید متوقف وزن با افکار خود را بر روی پرونده های جنایی به کار گرفته شده توسط وزارت دادگستری.

“آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی,” او گفت و گفت که انجام این کار باعث می شود آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

بیشتر: فدرال قضات’ association خواستار جلسه اضطراری پس از DOJ دخالت در مورد تهمت متحد راجر سنگ

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در پایگاه مشترک اندروز گفت: “من کار خود را سخت تر است. من موافق با آن است.” اما او گفت که او “در مجموع اعتماد به نفس در من دادستان کل.”

“من فکر می کنم او را به انجام یک کار عالی. او یک پسر قوی است.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن میاد بحرانزده دادستان کل ویلیام Barr می گوید: “من فراموش کار خود را سخت تر’

وزارت دادگستری بوده است فرو رفته در بحران سیاسی پس از ستیز هفته با بیش از 2000 نفر از کارکنان سابق از DOJ امضای نامه ای خواستار Barr به استعفا.

مقامات خشمگین بودند با بر دخالت در حساس سیاسی تعقیب از جمله یک فندک صدور حکم توصیه برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ.

مدت کوتاهی پس از دادستان فدرال توصیه می شود هفت تا نه سال برای دیرین ایران عمل تهمت ادعا صدور حکم توصیه شد “بسیار ناعادلانه است.”

به DOJ و سپس حمایت از توصیه و در یک ماده از ساعت چهار وکیل مدافع که مشغول به کار بر روی سنگ است و آماده صدور حکم توصیه ناگهان ترک تعقیب تیم. یکی ترک DOJ به طور کامل.

در ضمن فدرال قضات انجمن یک گروه از بیش از 1000 فدرال حقوقدانان به نام یک جلسه اضطراری روز شنبه برای رسیدگی به نگرانی در مورد دخالت وزارت دادگستری رهبری و مغلوب ساختن پیشی جستن در حساس سیاسی موارد است.

کمک: کریستین فیلیپس جان Fritze, David Jackson, Kevin Johnson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>