اگر شما صاحب یک حیوان خانگی هنگامی که شما تصمیم به قرار دادن خانه خود را در بازار شما نیاز به انجام برخی از جدی برای تمیز کردن خانه و تعمیر کار قبل از شما فرمان می توانید یک قیمت رقابتی.

شما می خواهید خریداران قادر به تصویر خود را در خانه خود را. این به این معنی دادن آنها در فضا به پیش بینی زندگی می کنند وجود دارد, فضای رایگان است که از بیش از حد بسیاری از چیزهای شخصی. که شامل حیوانات خانگی و اسباب بازی های خود را. پس چگونه شما را در مورد فروش ملک خود را هنگامی که شما باید حیوانات خانگی ؟ در اینجا برخی از نکات کلی است که ممکن است یا ممکن است نمی شود به وضعیت خاص خود را.

یک نکته مهم برای حفظ در ذهن است که شما حیوانات خاص خود را نیاز دارد نیاز دارد که بهترین مورد بحث با دامپزشک خود را.

صحبت کردن با او و یا او را در مورد آنچه که شما برنامه ریزی در انجام و چگونه از آن خواهد شد کار خود را با حیوان خانگی خاص و یا حیوانات خانگی. این به ویژه مهم است که حیوان خانگی خود را مسن تر است و ممکن است تنظیم را تغییر دهید. فروش یک خانه می تواند فقط به عنوان پر تنش برای حیوان خانگی به عنوان صاحب خانه.

به طور موقت جابجایی حیوانات خانگی ممکن است یا ممکن است چیزی است که شما مایل به انجام, اما آن را آسان تر برای نشان می دهد-و-فروش خانه خود را (و آن را تمیز نگه دارید) اگر حیوانات خانگی خود را دور زمانی که خریداران می رسند. اگر شما از یک دوست یا عضو خانواده که به شما اعتماد با Fido آن را به شما فرصت برای از بین بردن تمام نشانه های داشتن یک حیوان خانگی در خانه و جلوگیری از حیوان خانگی از ایجاد مسائل بیشتر. برخی از افراد با در نظر گرفتن حضور یک حیوان خانگی خاموش هنگامی که برای خرید یک خانه. زمانی که فروش یک خانه با حیوانات, حداقل, شما باید آنها را از خانه خود را در حالی که نشان دادن اموال. تمام چیزهایی که سگ شما نیست کمک خواهد کرد که شما به فروش خانه خود را و تنها در خدمت به یادآوری خریدار بالقوه است که حیوانات خانگی زندگی می کردند وجود دارد.

در حالت ایده آل شما باید مسکن خود را نشان می دهد خانه در حالی که شما و حیوان خانگی خود را دور هستند. داشتن یک حیوان خانگی در خانه یا حیاط می تواند ایجاد عوارض برای مسکن خود را در طول نمایش می گذارد و حیوان خانگی خود را در معرض خطر به طور تصادفی در حال اجرا دور است. نیز وجود دارد که مسئولیت مسائل در خطر است. در حالی که سگ یا گربه خود را ممکن است به طور کلی دوستانه آنها به طور بالقوه می تواند خصمانه نسبت به مردم آنها را به رسمیت نمی شناسد.

آن را ممکن است همیشه نمی شود ممکن است به حذف یک حیوان خانگی از یک خانه. در این مورد بعدی خود را بهترین گزینه برای قرار دادن آنها در یک موجود فضایی و اجازه دهید یک خریدار و مسکن خود را جلوتر از زمان و یا خرید یک حیوان خانگی جعبه به خانه آنها. حیوان خانگی خود را ممکن است عادت کرده اند به این, و در حالی که شما عشق درمان حیوانات خود را مانند یکی از خانواده گاهی اوقات این است که آنچه در آن طول می کشد تا زمانی که فروش خانه خود را.

تا آنجا که ما عاشق حیوانات خانگی ما, آنها هنوز هم حیوانات و حیوان خانگی آسیب جذاب است هرگز در هنگام فروش یک خانه. سگ و گربه به ناچار از بین بردن چیزی—فرش و مبلمان چوب جنگلی کفپوش, دیوار, درب, چمن در حیاط خود و شمشیربازی.

این آسیب باید تعمیر شود قبل از نمایش صفحه اصلی. این ممکن است نیاز به برخی از سرمایه گذاری خود را در بخشی. بدون در نظر گرفتن هزینه های تعمیر ارزش شما را برای خانه خود را به ارزش هزینه.

در حالی که آن را ممکن است برای دریافت استفاده می شود برای حیوان خانگی بوی طول زمان بازدید کننده های جدید به خانه خود را به احتمال زیاد متوجه بوی حق دور. این چیزی است که شما می خواهید برای جلوگیری از. در واقع ممکن است این تنها مهم ترین نکته برای فروش یک خانه با حیوانات خانگی.

حس بویایی ما به یک اثر قوی بر احساسات ما حافظه و ادراک از همه چیز. اولیه بوی ادرار پس از ورود به یک خانه است که مطمئن شوید که به چوب در ذهن خریدار و او به احتمال زیاد به کسر هزینه فرش جایگزینی بلافاصله از یک ارائه به عنوان یک نتیجه. بوی قوی است که در واقع یکی از دلایل بالا یک خریدار منتقل خواهد شد در صفحه اصلی.

باید خود را فرش و کفپوش حرفه ای و تمیز با تمرکز بر روی از بین بردن بوی حیوان خانگی. اگر لکه ها و یا بوی خیلی بد شما ممکن است نیاز به تعویض فرش آسیب دیده. انتخاب کنید تا فاجعه در حیاط پشت و هر گونه از دست رفته و یا آسیب دیده sod جایگزین شده و هر گونه تعمیرات ساخته شده است. شما ممکن است انتخاب کنید تا پس از حیوان خانگی خود را به طور منظم و یا یک گربه است که باعث می شود تاثیر بسیار کمی به حیاط خود را. با این حال بسیاری از صاحب خانه ها به حیوانات خانگی خود را رایگان سلطنت حیاط. این است یک زندگی عالی برای سگ ها و گربه ها, اما می تواند تضعیف ظاهر چمن است. حیاط است فقط به عنوان مهم به برخی از خریداران به داخل خانه است.

شما می خواهید خریداران به عنوان غافل از حیوانات خانگی خود را به عنوان امکان پذیر است. اگر از آنها سوال بپرسید شما باید پاسخ صادقانه میگویم. اما شما اغلب می توانید جلوگیری از این موضوع در مجموع با در نظر گرفتن گام های لازم مانند آنهایی که ذکر شده در بالا. در این دور قرار دادن حیوان خانگی اسباب بازی تختخواب و ملافه ان, جعبه بستر و مواد غذایی ترجیحا در یک مکان دیگر از خانه خود را.

برخی از Realtors حتی توصیه می کنیم از بین بردن عکس های که در آن حیوان خانگی خود را به نظر می رسد و به مطمئن شوید که حیوانات را نشان نمی دهد تا در مواد بازاریابی برای خانه خود را. مانند سایر اشکال از مرحله بندی صفحه اصلی, از بین بردن اضافی پت درهم و برهمی مهم است که هنگام فروش اموال خود را.

فروش یک خانه با حیوانات خانگی کار طول می کشد, اما ارزش آن در دراز مدت است. شما ممکن است انجام تمام این چیزها و هنوز هم خریداران پرس و جو در مورد حیوانات خانگی. گاهی اوقات آن را غیر ممکن است برای پنهان کردن همه شواهد و گاهی اوقات آنها بپرسید به هر حال. حتی اگر این اتفاق می افتد شما باید هنوز هم به انجام همه چیز لازم برای بازگشت به خانه خود را به ظاهر خود را قبل از شما تا به حال یک حیوان خانگی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Texas املاک و مستغلات مطمئن شوید که برای دیدار HAR.com.

جان Nugent, RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/هار.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im