منتشر شده

کتی شرر مسکن با برنشتاین ملک وجود دارد برای مشتریان خود در سراسر چرخه زندگی است.

شرر شده است یک عامل برای نزدیک به دو دهه است و بسیاری از مشتریان تکرار.

“من وجود دارد برای مشتریان خود را به عنوان منزلگاه نیاز به تغییر. برای مثال برای اولین بار خریداران خانه و پس از آن من وجود دارد به عنوان آنها نیاز به فضای بیشتر با توجه به خانواده خود را در حال رشد به nesters خالی و کسانی که علاقه مند به کوچک سازی” شرر گفت.

شرر همچنین با این نسخهها کار, اجاره آپارتمان, جابجایی برای کسانی که در حال حرکت در داخل و خارج از هوستون خانه های تک خانواده ،

شرر همچنین مشتریان علاقه مند در بالا افزایش می یابد کسانی که مایل قفل-و-ترک زندگی, که, آپارتمان, ارائه, همراه با بسیاری از امکانات دیگر.

علاوه بر این شرر می داند هوستون و مناطق اطراف آن.

“از آنجا که برنشتاین ملک کمک می کند تا بسیاری از جابجایی آن مهم است برای من به یاد همه هوستون و مناطق اطراف آن. مشتریان در حال حرکت به هوستون به دنبال در بسیاری از نقاط مختلف شهرستان و نیازهای مختلف مانند مایل مدارس بزرگ و نزدیک به محل کار و یا قطعی می خواهد در خانه جدید خود را,” شرر گفت.

شرر شد از نیویورک و خانواده اش منتقل شد به هوستون با توجه به پدر او با یکی از بزرگترین شرکت های نفتی در جهان است. او همچنین زندگی در نقاط مختلف کشور است.

شرر فارغ التحصیل از دانشگاه تگزاس عمده ای در کسب و کار بازاریابی و مشغول به کار در عمده فروشی/خرده فروشی و صنعت پوشاک به عنوان یک هرزه فروش.

این قبل از حرفه ای های honed بسیاری از مهارت های است که کمک می کند تا مشتریان املاک و مستغلات امروز, از, بازاریابی, ارتباطات, مهارت های مذاکره, و دیگران.

“هنگامی که خرید یک خانه در هوستون مسکن گفت من باید یک مسکن پس از من به دست آمده مجوز من و او مربی من. هنگامی که او به فروش کسب و کار خود من مشغول به کار در یکی دیگر از برترین شرکت املاک و مستغلات قبل از پیوستن به برنشتاین. من واقعا لذت بردن از بوتیک سبک برنشتاین ملک” شرر گفت.

شرر شناخته شده است صمیمانه مراقبت از مشتریان حقیقی فرد مردم, آسان رفتن, موجود, اخلاقی قابل اعتماد و یک فرد بسیار خوب.

“من واقعا لذت بردن از آشنایی با مشتریان من همه آنها متفاوت و مختلف خواهد نیازها و اهداف. بنابراین من همیشه به دقت گوش دادن به آنها را به طور کامل درک آنچه که آنها به دنبال” شرر گفت.

شرر شخصا فراهم می کند محبوب ترین خدمات به مشتریان خود است و برای آنها در دسترس 24/7.

“آنها می دانند که آنها می توانید همیشه به من, من اینجا هستم تا برای آنها” شرر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de