مقدماتی سایت مجموعه برای جان دالی رانندگی طولانی مسابقه

جان دالی دوباره را بر رقبا در جان دالی رانندگی طولانی رقابت بعد از اتمام دور اول از سال 2020 nikki young دعوتی در جمعه, مه 1 در جنگل های کشور باشگاه.

دوازده شرکت کنندگان که باید از USGA تازه وضعیت با یک نقص بیش از 18 و رفته اند از طریق مقدماتی هر سه فرصت به outdrive دالی در محدوده رانندگی از مسابقات ، شرکت کنندگان که outdrive دالی یک برنده دو رشته در تور PGA برنده یک سفر برای دو بازی گلف با فازی Zoeller در دوره خود را در ایندیانا است. بلیط هواپیما مسکن و شام با Zoeller ارائه خواهد شد. Zoeller خواهد تشریفات طولانی رانندگی رویداد.

چهار وجود دارد عمومی مقدماتی شروع روز شنبه, مارس 14 در BlackHorse باشگاه گلف 10 صبح-2 بعد از ظهر مقدماتی در PGA Tour فروشگاه اجرا خواهد شد برای یک ماه از 19 مارس-آوریل 19 در محل در جنگل و کتی. ازل باشگاه گلف خواهد بود یک سایت در 21 مارس 10 صبح-ظهر. نوسان منطقه گلف در تامبال باید مقدماتی 28 مارس-آوریل 11. شرکت کنندگان می توانید در هر زمان در منطقه در ساعات کسب و کار.

اسکات McCarron برنده 2019 nikki young دعوتی خواهد شد که رقابت در این سال ممکن است 1-3. نوابغ گلف باز خواهد گشت در تقلا فرمت. برنامه ریزی تیم از جک نیکلاس گری, بازیکن, Lee Trevino و عوايد خواهد شد رقابت در برابر سه تیم دیگر متشکل از PGA و تور LPGA افسانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>