مرد به ضرب گلوله کشته و دو مامور اف بی آی به عنوان آنها در بسته برای دستگیری جمعه مشخص شد که 24 ساله مالکوم Comeaux پلیس روز دوشنبه اعلام کرد.

مامورین به دو حکم برای Comeaux بازداشت آنها به عنوان نزدیک خانه اش در 5700 جلوگیری از Hirondel حدود 9:55 صبح پس از عوامل اعلام کرد خود Comeaux در ابتدا راه می رفت از یک طبقه خانه با دست خود ،

اما پلیس می گویند او به طور ناگهانی برداشت آنچه به نظر می رسد به یک هفت تیر تفنگ دستی خود را از تسمه به عنوان عوامل به حال خود اسلحه کشیده شده است. کارآگاهان بعد مشخص شد که هدف یک گلوله تفنگ که شبیه یک تفنگ دستی با توجه به هوستون اداره پلیس.

دو نفر از عوامل آتش گشودند قابل توجه Comeaux چندین بار.

او مرده در چمن خود را. شیوه ای خود را از مرگ گرديد و به قتل, توسط چند زخم گلوله در این شهرستان هریس موسسه علوم قانونی تعیین می شود.

هوستون افسران پلیس به کمک اف بی آی توسط تامین امنیت محیط خانه اما نمی شد درگیر در اجرای این دستگیری با توجه به HPD سخنگوی جان توپ.

HPD کارآگاه گفت: عوامل ترس برای زندگی خود و زندگی از دیگر عوامل است.

در یک جمعه کنفرانس مطبوعاتی HPD اجرایی Asst. رئیس Troy Finner خواسته جامعه به بلند کردن Comeaux خانواده.

“مهم نیست که چه فرد رفتن را از طریق بدون توجه به آنچه آنها انجام داده ایم, آنها هنوز هم خانواده” Finner گفت.

عوامل پوشیده نیست بدن فرسوده دوربین های, به گفته یک سخنگوی FBI.

HPD افسران را می پوشند دوربین بدن آنها فعال می شود اما تصرف تیراندازی توپ در روز جمعه گفت. او افزود که HPD افسران را خدمت یک حکم یا وارد محل در حالی که کار با یک نیروی کار که نمی پوشند دوربین بدن.

Comeaux بود می خواستم در دو فدرال به اتهام تجاوز جنسی به یک کودک و استثمار جنسی از یک کودک.

jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de