NBA سناریو کابوس آشکار شد.

یک بازیکن مقدماتی آزمایش مثبت برای رمان coronavirus (COVID-19).

قبل از یوتا جاز مرکز رودی Gobert تشخیص داده شد وادار به بازی با شهر اوکلاهما به تعویق افتاد, این لیگ در چهار شنبه فکر ادامه فصل را با بازی بازی با ضروری پرسنل و هیچ طرفداران و یا تعلیق بازی.

در ابتدا NBA تصمیم به تعویق افتاد تا پنج شنبه, در حالی که NCAA اعلام کرد آن را نگه مردان و زنان مسابقات بسکتبال بدون طرفداران و چند رویداد دیگر نیز بودند به تعویق افتاده و یا لغو ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی گفت: COVID-19 شد یک بیماری همه گیر.

سپس Gobert تشخیص داده شد.

که مجبور NBA و آن را به حالت تعلیق در این فصل است. این تنها تصمیم لیگ می تواند و آن را یک لیگ باید ساخته شده در اوایل روز چهارشنبه قبل از Gobert مثبت تست.

SHUTDOWN: NBA تعلیق 2019-20 فصل در میان گسترش coronavirus

نه خوب نگاه کنید: Gobert شوخی لمس خبرنگاران ضبط روز پیش

منطبق با کلیدواژه: حس مشترک غالب در NBA, NCAA — اما نه به دلایل حق

این باید درس عبرتی برای دیگر لیگ ها و کنفرانس ها. زمان را هدر ندهید. ایجاد شرکت و تصمیم گیری های دشوار در هزینه از سرگرمی و درآمد از دست داد.

Gobert بازی در چهار بازی هفته گذشته برابر نیویورک نیکس و بوستون سلتیکز دیترویت پیستونز و تورنتو رپتورز و هم تیمی های خود بودند در دادگاه با Oklahoma City Thunder در روز چهارشنبه.

و برای برخی از نابالغ دلیل Gobert لمس میکروفن و خبرنگاران ضبط در یک کنفرانس خبری روز دوشنبه — پس از NBA تا به حال ارسال یادداشت و اطلاع رسانی به بازیکنان جدی و رو به رشد بهداشت و درمان موضوع است.

پس NBA معلق “بازی ها تا اطلاع ثانوی. NBA خواهد شد استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به کروناویروس همه گیر” لیگ در بیانیه ای گفت.

این بازی برنده و زیان این جوایز درآمد — آنها که مهم نیست. در این صورت یک بیماری همه گیر است که احساس خطر کرده است کارشناسان بهداشت و درمان. هر چه زودتر این تحت کنترل است هر چه زودتر ما می توانید به سرگرمی ما.

آن را پوچ به نظر می رسید به در نظر گرفتن برخی از این حالات هفته پیش اما به عنوان بیماری گسترش نا آشنا به واقعیت تبدیل شد.

فکر می کنم در این مورد: Gobert و جاز فقط بازی مقابل چهار تیم با چهار مجموعه از سه نفر داور خدمه در علاوه بر این به پرسنل تیم خبرنگاران و هر کس دیگری Gobert مواجه می شوند. حداقل بازیکنان و پرسنل در این تیم نیاز به سازمان دیده بان برای علائم در قرنطینه به مدت 14 روز و احتمالا تست شده است.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری COVID-19 “به نظر می رسد به گسترش به راحتی و پایدار در جامعه (جامعه گسترش’) در برخی تحت تاثیر قرار مناطق جغرافیایی.”

در کار را از طریق گزینه های لیگ می خواستم برای حفاظت از سلامت بازیکنان است. آن را می خواستم برای به حداقل رساندن خطر – در حالی که هنوز نگه داشتن باز ایده بازی از بازی های و آخرین چیزی که از آن می خواستم یک بازیکن پیمانکاری ویروس.

در حال حاضر NBA تصمیم خواهد گرفت که چه آینده و پس از اطمينان از بازیکنان خود را دریافت مراقبت های پزشکی نیاز دارند. آن خواهد شد که گزینه های.

آن را می توانید سعی کنید به فشار در یک 82-بازی فصل (وجود بیش از 260 باقی مانده) و فقط حرکت به عقب شروع پلی آف از جمله نهایی پیش نویس, رایگان آژانس و لاس وگاس تابستان لیگ برتر — در حالی که با توجه به بازی های المپیک توکیو در صورتی که رویداد برگزار شده است.

یا لیگ می تواند تصمیم به بازی بازی های باقی مانده برنامه ریزی شده زمانی که بازی رزومه حتی اگر این معنی است که کمتر از یک 82-بازی فصل. این لیگ انجام داده است که قبل از تحریم seasons — 66 بازی در 2010-11 و 50 بازی در 1998-99.

این شرایط فوق العاده.

و وجود دارد یکی دیگر از سناریو. اگر وقوع نمی کند یک زمان خاص می گویند آن را هنوز هم یک مشکل جدی در آن نیست که ژرف به پیش بینی لیگ لغو این فصل و رفتن بدون یک قهرمان.

هیچ کس می خواهد که. اما آن چه NBA بازیکنان خود را, کارکنان و همکاران ممکن است مجبور به مقابله با.

دنبال USA TODAY Sports, NBA نویس جف Zillgitt در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im