برای برخی از, فروش آبجو اسکن بلیط و یا کار امنیت جیب پول به اندازه کافی برای ریخت و پاش در یک شب و یا لباس جدید. برای دیگران بیشتر پاره وقت شغل ارائه یک کوسن برای کسانی که هزینه های غیر منتظره است که محصول تا.

اما برای برخی از بسیاری از آنها افراد مسن عرصه و استادیوم رفتن تاریک است ویرانگر اقتصادی است. این مشاغل اجازه می دهد تا آنها را به خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره و آنها هیچ ایده چگونه آنها می شود ،

“من می دانم بچه ها که کار کرده اند و این کار را برای 30 سال” یک نفر که مبادرت به فروش مواد غذایی و آشامیدنی در هر دو Scotiabank عرصه و BMO زمینه در تورنتو گفت: USA TODAY Sports, درخواست که نام خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ترس از عواقب از کارفرمای خود.

“برای برخی از, آن را تنها درآمد. آن را به آمار برخی از آنها واقعا سخت است.”

عشق عمل می کند: Kevin Love برای اهدای $100,000 به پشتیبانی Cavs’ آرنا کارگران

BARKLEY تحت شبکه: TNT تحلیلگر می گوید او را تحت عزت قرنطینه در انتظار نتایج آزمون

آنچه ما می دانیم: که در آن ایالات متحده ورزشی ایستاده در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

برای چند روز گذشته تمرکز ما شده است در مورد چگونگی به سرعت در حال گسترش coronavirus را تحت تاثیر قرار میدهد و قابل درک است. برای دیدن یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر کشیده کردن کف و سپس در ساعت, سازمان دیده بان تمام NBA تعطیل شد سورئال. بیس بال فصل هنوز شروع نشده است و در حال حاضر در برزخ است.

حتی پس از یک کنفرانس مسابقات پس از دیگری شد به نام آن ژرف است که جنون مارس بود در واقع لغو شد.

اما وجود دارد بیشتر تلفات انسانی است که تا حد زیادی از بین رفته خسته شده اید. همه از آن بازی به عنوان به خوبی به عنوان کنسرت و نشان می دهد که دیگر برگزار شد و در عرصه ها و استادیوم ها در سراسر کشور ارائه شغل برای کارگران ساعتی. هزاران نفر از آنها را.

در نظر بگیرید که در Indianapolis, نزدیک به 83,000 مردم بستگی دارد صنعت گردشگری برای چک. در حال حاضر نه همه آنها کار در بانک Life Fieldhouse که در آن ده بزرگ مسابقات مردان بود به طور ناگهانی لغو شد شنبه یا لوکاس نفت ورزشگاه بود که به میزبانی میانه منطقه ای در NCAA men’s مسابقات در دو هفته.

اما چندین هزار نفر از آنها را انجام دهد و این اطلاعیه روز شنبه نه تنها انصراف از بازی ها. آنها لغو این کارگران حقوق.

هرگز از دست یک داستان: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات بیشتر در ورزش و coronavirus. ثبت نام در اینجا.

“آنچه رفت را از طریق سر من است ما ushers” گفت: یک مرد که با این نسخهها کار در خدمات به مشتریان در سن آنتونیو اسپرز بازی در at&T Center. او هم خواسته است که نام خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ترس از عصبی یا شرم آور و کارفرمایان خود را.

“ما ushers آنها افراد مسن اکثر آنها بازنشسته هستند و آنها را تکمیل درآمد خود را با آنچه آنها را از کار در at&T Center,” او اضافه شده است. “آنها در حال از دست دادن حداقل 15 رویدادهای یک ماه. … آنها در حال رفتن به ضربه می شود به طور مستقیم.”

وجود دارد حداقل 1,260 موارد COVID-19 در ایالات متحده هر چند که تعداد به احتمال زیاد خیلی بالاتر به دلیل مقیاس بزرگ آزمایش است محزون می خوانی به مراتب پشت سر. هنوز همه گیر گذاشته لخت برخی از حقایق زشت در جامعه ما است.

این دستمزد ساعتی نیروی کار به هیچ شبکه ایمنی می شود آن را پس انداز بیمه و یا پرداخت مرخصی استعلاجی. برای بسیاری از ما هیچ مارس جنون یا NBA بدان معنی است که ما باید برای پیدا کردن چیزی دیگری به سازمان دیده بان و یا انجام چند هفته آینده. برای این کارگران در حاشیه آن می تواند به معنای مرگ مارپیچی به بدهی از آن را سال بهبود می یابند.

“ما احساس می کنیم برای کارگران عمدتا کم درآمد مزد بگیران که تعداد کار ما بازی ها” رزمندگان طلایی امور خارجه مدیر کل باب مایرز گفت: پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل شب چهارشنبه.

“اگر شما در حال رفتن به همدلی باید آن را برای آنها و نه برای ما.”

Kevin Love پنج شنبه اعلام کرد او اهدا $100,000 به این عرصه و حمایت از کارکنان برای کلیولند کاوالیرز و خواسته است که دیگران به او بپیوندید. دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: شنبه شب او در حال حاضر می خواهم پرسید که چه چیزی آن را هزینه برای حمایت از کارگران ساعتی و پیشنهاد داشتن آن دسته از کارکنان انجام کار داوطلبانه تا بازی از سر گرفته است.

تیم های دیگر نیز در تلاش برای پیدا کردن راه های مطمئن شوید دستمزد پایین کارگران در عرصه و استادیوم بودند که مراقبت از — کاوالیرز گفت: آنها در حال توسعه یک “طرح جبران خسارت است.” اما نه هر تیم صاحب محل که در آن نقش معنی کسانی که بیشترین آسیب پذیر کارگران ممکن است در کسی دیگری حقوق و دستمزد.

آدم رایت, که با این نسخهها کار پاره وقت در خدمات به مشتریان در Moda Center, خانه پورتلند تریل بلیزرز گفت که او قادر خواهید بود به انجام این کار در هفته های آینده. او به تازگی شروع به کار در یک سازمان غیر انتفاعی و همسرش نیز کار می کند.

اما رایت می داند که مقدار زیادی از کارکنان خود شخص نمی سقوط. او را تشویق به شنیدن از کوبا با این طرح و پیشنهاد کرد که NBA, NHL و طرفداران بسکتبال کالج آن را یک گام بیشتر است.

هر کسی پول را صرف بازی می شود آن را در فرد و یا در یک نوار محلی رایت پیشنهاد اهدای آن برای خود و یا جامعه است. غیر انتفاعی, مواد غذایی, شربت خانه یک پناهگاه بی خانمان. هر جا که کمک می کند تا به زندگی بیشتر به حاشیه رانده شده آسان تر است.

“من فکر می کنم این وظیفه همه ما برای کمک به کسانی که قصد ضربه بیشتر با تاثیر از این” رایت گفت. “من فکر می کنم که می تواند راه واقعا سرد به نوبه خود این را به چیزی به عنوان بد نیست به عنوان آن می تواند باشد.”

NBA, NHL, مارس جنون – آنها نه تنها سرگرم کننده و بازی. برای برخی از مردم این معیشت خود و برای آینده قابل پیش بینی آنها بوده است از دست داده است.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی نویس نانسی Armour در توییتر @nrarmour.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de