هیچ Royals کوزه نمی عمدا ضربه Astros بازیکنان

به روز شده

در ورود دوم از روز سه شنبه نمایشگاه بازی آستروس’ خوزه Altuve و الکس Bregman ضربه شد توسط رزین متوالی در خفاش.

Dumb مردم در رسانه های اجتماعی – قاضی برای خودتان در صورتی که برکنار شده واکنش نشان داده که اگر Royals که از دست 103 بازی فصل گذشته شدند به نوعی انتقام سخت در Astros با پرتاب آنها را.

چندلر رم در تگزاس ورزشی ملت ایران: گرد و خاکی بیکر توضیح می دهد که چه چیزی می تواند Astros’ روز باز صف

که مرتب سازی بر اساس بی اساس حدس و گمان است به احتمال زیاد به یک موضوع در سراسر این کوتاه 2020 فصل به عنوان طرفداران عصبانی هستند در مورد Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی در طول سال 2017 فصل است.

در این مورد واضح است که این آمار توسط زمین آمد و به عنوان نتیجه بی اثر خورخه لوپز یک Royals پارچ با 59 بزرگ لیگ ظاهر بود که 6.33 عصر آخرین فصل است و در تلاش است به چوب در رشته های.

اول هر دو در خفاش آمد با این پایگاه بارگذاری شده است.

Altuve کردم ضربه توسط یک زمین با یک حساب و زمین به سختی نگاه کردن Altuve ساعد را به عنوان او به بررسی نوسان خود را. پس از آن بود که Royals گیر اسکار هرناندز حتی به نظر می رسید به سوال اگر توپ در واقع ضربه خفاش با صفحه اصلی داوری تاد Tichenor.

در Bregman را در بت لوپز تا به حال او را با 1-2 تعداد قبل از شکستن توپ سست و به سختی نگاه کردن Bregman کمربند را به خانه دیگری اجرا شود.

هر دو زمین شد به وضوح اتفاقی و واضح برای هر کسی که به تماشای این بازی است. آن را ممکن است به عنوان آشکار به کسانی که تنها خواندن رسانه های اجتماعی پست و یا سعی کنید به التماس کردن نظریه به دنبال صرفا در یک جعبه نمره.

در پنجمین دور, جورج اسپرینگر نیز سهوا برخورد با زمین در آرنج Royals چشم انداز جکسون Kowar.

Altuve حذف شد از بازی در چهارمین دور با پای چپ کوفتگی زمانی که او به زمین افتاد و پس از عبور از صفحه اصلی و اتفاقا تداوم Royals گیر Meibrys Valoria باعث او را به سفر و با صدای تلپ افتادن شکم در چمن پشت صفحه. Altuve کردم تا خود به خود است اما خمیده به ستاره شرق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>