‘هیچ جمعیت هیچ سفرهای طولانی و نمی تواند بر روی یک کشتی کروز’: سلامت رسمی سهام coronavirus مشاوره سفر

اجتناب از کشتی های کروز است که عمده راه برای محافظت از کسانی که در معرض coronavirus با توجه به یک متخصص.

صحبت های صبح یکشنبه در “ملاقات با مطبوعات” immunologist Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مشخص شده چه آمریکایی ها در خانه می توانید انجام دهید برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که حداقل 469 نفر در آمریکا کشته و 19 عنوان از بعد از ظهر یکشنبه.

خطرات هستند “به شدت وزن نسبت به افراد با بیماری های زمینه ای و افراد مسن” Fauci گفت. “اگر شما یک فرد مسن با یک بیماری زمینه ای اگر شما آلوده خطر ابتلا به مشکل قابل توجهی است.

وی افزود: “بنابراین ما مسئولیت برای محافظت از آسیب پذیر است. وقتی که من می گویند ‘حفاظت’ منظور من در حال حاضر. نه صبر کنید تا همه چیز بدتر است.’ می گویند هیچ جمعیت هیچ سفرهای طولانی و بالاتر از همه نمی توانید بر روی یک کشتی کروز.”

Fauci گفت که او “به شدت” موافقت با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه این است که افراد مسن و یا دارای شرایط اساسی “فکر می کنم دو بار” در مورد سوار شدن هواپیما و قطار و دیگر اشکال حمل و نقل عمومی.

“و نه تنها دو بار فکر می کنم فقط نمی تواند بر روی یک کشتی کروز” Fauci اضافه شده است.

بیشتر: Grand شاهزاده کشتی کروز برخورد با کروناویروس خواهد حوض دوشنبه در کالیفرنیا

سیستین تعطیل ایتالیا به عنوان طول می کشد شدید مهار اقدامات

در حال حاضر متناوب تحت هفته از نگرانی در مورد گسترش coronavirus ایتالیا, صنعت گردشگری در حال حاضر حتی بیشتر مجازات ،

واتیکان یکشنبه اعلام کرد که در هماهنگی با شدید, ایتالیایی, اقدامات دولت با هدف شامل ایتالیا شیوع ویروس در اروپا و بدترین آن است که خاموش کردن آن موزه که شامل دسترسی به سیستین تا آوریل 3.

نمازخانه را سقف و محراب دیوار frescoed توسط میکل آنژ یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی و یک نقطه بالا از موزه واتیکان بازدیدکننده داشته است.

واتیکان گفت: آن یک مورد از coronavirus است که از کسی که آمده بود به مقدس به امکانات بهداشت و درمان به عنوان بخشی از بازدید دکتر جلوتر از استخدام. پنج افرادی که در تماس نزدیک با آن شخص قرار داده شده است در قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی

دولت ایتالیا فرمان نیز تعطیل, هوای آزاد, سایت های مانند پمپی فوق العاده ای خرابه های باستان شناسی و فیلم های پرفروش نمایشگاه در رم بیش از 100 طراحی و نقاشی رافائل که نصب شده بود به علامت رنسانس هنرمند 500 سالگرد مرگ او از یک تب در شهرستان.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>