NFL و بازیکنان آن را پاک یک مانع عمده در مسابقه برای تکمیل جدید توافق دسته جمعی.

این بازیکنان NFL انجمن هیئت بازیکن نمایندگان رای به ارسال یک پیشنهاد مطرح شده توسط صاحبان تیم به رای های لیگ بازیکنان دستیار اجرایی مدیر امور خارجی جورج عطاالله اعلام کرد در اوایل صبح روز چهارشنبه.

اکثریت تصویب از کل بدن مورد نیاز است برای توافق نامه جدید به تصویب رساند و به اثر قرار داده است.

هیچ فوری جدول زمانی ارائه شده توسط این اتحادیه در زمانی که رای می گیرد.

این اطلاعیه به شرح زیر است نزدیک به چهار ساعت جلسه بین بازیکن تکرار و اعضای NFL مدیریت شورای کمیته اجرایی روز سه شنبه در سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس. دو طرف به این نتیجه رسیدند مذاکرات بدون نظر بیشتر به رسانه ها.

اتحادیه کمیته اجرایی رای دادند 6-5 روز جمعه در برابر حمل و نقل قرارداد برای رای و بازیکن تکرار تصمیم گرفتند به صبر در حالی که آنها به دنبال جلسه این هفته است.

NFL جدید توافق دسته جمعی را مهمترین آنها گسترش فصل به طور منظم به 17 بازی برای هر تیم. بازیکنان شده بود دنبال اشکال مختلف جبران خسارت از جمله گسترش سهم خود را از کل درآمد به حداقل 48% که برای امتیاز.

دو طرف همچنین توافق کردند برای تجدید نظر در پیمان به طوری که هر بازیکن در حال حاضر دریافت کامل سرشکن ارزش قرارداد خود را هنگامی که NFL پیاده سازی 17-بازی تخته یک فرد با آگاهی از این بحث گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی’ مایک جونز. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت مذاکرات. قبلا صاحبان پیشنهاد کرده بود دربندی اضافی بازی برای چک کردن اضافی مسابقه در 250.000 دلار برای کسانی که در حال حاضر به امضا می پردازد که آخرین به شروع 17-برنامه بازی است که انتظار می رود به سرعت اجرا شود.

10 سال معامله نیز گسترش postseason شامل 14 تیم تنها با دانه بالا در هر کنفرانس و دریافت دور اول خداحافظ.

در صورت تصویب در روزهای آینده توافق جدید می تواند قرار داده و به اثر را برای لیگ سال شروع و در 18 مارس که می تواند تغییر شکل رایگان آژانس و بقیه offseason داده حقوق و دستمزد کلاه مفاهیم.

NFL فعلی توافق دسته جمعی اجرا می شود از طریق 2020 فصل اما موافقت با شرایط حال حاضر را به لیگ یک موقعیت مطلوب به نظر می رسد به مذاکره پخش معاملات این offseason.

نظر: جو نقب زدن می تواند bucked پیش نویس NFL سیستم اما LSU QB نیست در نظر گرفتن موضوع با Bengals

نظر: در طول هفته از عدم قطعیت در ترکیب توا Tagovailoa نورد با چالش های

آیتم های دیگر در این معامله صاحبان تایید شده عبارتند از:

– یک درپوش بر روی تعدادی از بازی های بین المللی که وجود دارد خواهد بود یک هفته از این مسابقات. به احتمال زیاد بیشتر است ادامه داد: ترکیبی از بازی ها در انگلستان (و سایت) و مکزیک است. اکثر برنامه های تیم خواهد شد که نه خانه بازی و هشت جاده بازی ها در سال متناوب.

– اردوگاه آموزشی شیوه های خالی خواهد بود کاهش می یابد از مجموع 28 به 16. پنج روز دوره عادت خواهد پرسيد تابستان شیوه های. وجود خواهد داشت بیشتر روز در اردوگاه و هشت به جای پنج و محدودیت در شیوه های مشترک.

– هیچ اضافی bye هفته در فصل به طور منظم چیزی است که تا به حال بحث شده است. با این حال تیم خواهد اساسا دو هفته برای آماده سازی برای فصل بازکن با حذف چهارمین بازی پیش فصل.

– فهرست اسامی را گسترش از 53 تا 55 با 48 بازیکن قادر به بازی به جای زمان 46. تمرین جوخه را از 10 بازیکن به 12 و در نهایت به 14 احتمالا تا سال 2022. وجود خواهد داشت بیشتر و انعطاف پذیری برای حفاظت از تمرین-تیم ملی بازیکنان را از تبدیل شدن به رایگان عوامل است.

آسوشیتد پرس contrbuted به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de