به روز شده

توسط دوشنبه صبح سه تا از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده آمریکا — نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو, دستور داده, میله, رستوران ها و دیگر مکان های تجمع بسته به سرعت گسترش coronavirus به عنوان موارد تایید شده در کشور نزدیک 4,000.

این تعطیلی آمد به مراکز کنترل بیماری در روز یکشنبه توصیه می شود که هیچ رویدادی با بیش از 50 نفر را در طول هشت هفته.

در چهارم-ترین-پرجمعیت هوستون, مقامات گفت که مرحله شدید زودرس است. مریم Benton, سخنگوی شهردار سیلوستر ترنر گفت: این شهرستان در بخش بهداشت و درمان بود که با دادن راهنمایی به محلی رستوران ها و بارها در مورد اجتماعی فاصله و اجتماعات بزرگ.

“تا زمانی که و اگر شهردار دریافت دستور از مقامات بهداشت محلی که برای رفتن به این وضعیت در شهر هوستون در حال حاضر” بنتون در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی County قاضی لینا هیدلگو نیز گفت: این شهرستان شد هنوز رتبهدهی نشده است آماده به قدم که.

بسیاری در جامعه مورد سوال این شهر تصمیم به اجازه می دهد هوستون دام نشان می دهد و کاری به کار برای 14 روز قبل از بستن این رویداد مارس 11 پس از کشف یک coronavirus مورد سرچشمه وجود دارد. مقامات بهداشتی باید مرتبط حداقل دو بیشتر موارد به بازار مال فروشان.

وجود 29 تایید موارد coronavirus در منطقه هوستون که از صبح روز دوشنبه. این رقم به احتمال زیاد نشان دهنده کسری واقعی موارد مقامات بهداشتی می گویند به دلیل محدود تست قابلیت های.

ترنر برنامه ریزی یک کنفرانس خبری به بحث در مورد کوروناویروس تحولات در ساعت 11 صبح روز شنبه.

در علاوه بر این به شهرستان عمده اقدامات فرمانداران از, New York, New Jersey, کانکتیکات, ایلینوی, ماساچوست, میشیگان و اوهایو را به شدت محدود توانایی میله, رستوران ها و مکانهای تفریحی به کار گیرند. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت هنوز به هر گونه اظهارات برای تگزاس.

این داستان به روز خواهد شد.


zach.despart@chron.com


جاسپر.scherer@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de