جدید “شفاف تالاب” برنامه ریزی شده است برای 29 هکتار ملایمت روستا در سیرا ویستا توسعه واقع در Rosharon در امتداد بزرگراه 288 راهرو با توجه به انتشار از شرکت در پشت توسعه مستقر در هوستون زمین Tejas.

این Rosharon محل نشانه شرکت سوم تالاب در تگزاس است. زمین Tejas باز اول آن 2 هکتار تالاب در فروتن را Balmoral جامعه در سال 2018 است و برای تکمیل فاز اول آن دوم, 12 هکتار تالاب در تگزاس در شهرستان لاگو Mar جامعه مدتی این سال است.

در هوستون CHRONICLE.COM: ‘بزرگترین شفاف تالاب’ در دولت آینده به شهر تگزاس

4 هکتار تالاب برنامه ریزی شده برای سیرا ویستا خواهد شد از ویژگی های متعدد و سواحل شنی سفید رنگ چلپ چلوپ پد بچه ها یارو نوار شنا و paddleboard و کایاک گزینه های. برنامه “جشن باغ” رستوران غار و موسیقی عملکرد مرحله نیز در آثار. تالاب استخدام سازگار با محیط زیست فن آوری است که کمک می کند تا حفظ فیروزه و کریستال آب روشن با مواد شیمیایی کمتر و کمتر انرژی نسبت به سنتی استخر با توجه به انتشار.

“تصور ما این را به عنوان یک لوکس ساحلی مقصد برای کسانی که به دنبال یک تجربه نزدیک به خانه” Uri مرد جمهور از تالاب توسعه شرکت یک زمین Tejas شریک گفت: در انتشار. “آن را نیز بالا بردن شیوه زندگی برای ما سیرا ویستا ساکنان که قادر خواهد بود برای لذت بردن از آنچه در حال تبدیل شدن به یک مشخصه ملایمت برای زمین Tejas جوامع است.”

BUCKET LIST: تگزاس’ بهترین سوراخ شنا را به صورت های شگفت انگیز سفرهای جاده ای

ساخت و ساز آغاز خواهد شد در اوایل سال 2020 با باز تاریخ برنامه ریزی شده برای 2021. معلوم نیست که آیا سیرا ویستا تالاب در دسترس خواهد بود و اگر ساکنان خواهد شد نیاز به پرداخت هزینه های اضافی به صندوق نگهداری آن است.

در سال 2018 ساکنان Balmoral جامعه ابراز نگرانی کرد و پس از برخی از آنها منجر به باور این شرکت ارائه شد می گذرد سالانه به تالاب به افرادی که زندگی نمی کنند در توسعه هوستون کرونیکل گزارش شده است. تیم جانسون مدیر جامعه بازاریابی و فروش زمین Tejas گفت: هوستون کرونیکل در سال 2018 Balmoral تالاب بود که همیشه در نظر گرفته شده بود “در درجه اول برای ساکنان.”

بر خلاف Balmoral این شرکت ارائه خواهد شد و دسترسی به آن لاگو Mar تالاب با بخش بزرگی از تالاب محدود به تنها ساکنان. که تالاب مجریان 70 هکتار رفت و آمد مکرر است که از ویژگی های متعدد سواحل شناور البته مانع نوار شنا و باشگاه ساحل با خانه کوچک, استخر, هوستون کرونیکل گزارش شده است.

درخواست برای اظهار نظر در مورد در دسترس بودن به غیر-ساکنان در سیرا ویستا تالاب برآورده نشد و از دوشنبه بعد از ظهر. بررسی برای به روز رسانی جدید در تالاب Chron.com.

از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه در داخل کریستال روشن تالاب برنامه ریزی شده برای Rosharon…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im