NBA تعلیق فصل با توجه به کروناویروس

به روز شده

پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert مقدماتی آزمایش مثبت برای coronavirus NBA اعلام کرد این تعلیق پس از بازی یکشنبه شب برنامه بازی ها.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: NCAA مسابقات برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در عرصه

Gobert آزمایش مثبت در مدت کوتاهی قبل از tipoff از یوتا بازی با رعد و برق در شهر اوکلاهما. زمانی که نتایج کشف شد, این بازی به تعویق افتاد. Gobert بود و نه در عرصه با توجه به NBA.

بیانیه ای از NBA می گوید لیگ “را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski های جاز و رعد و برق بازیکنان در حال حاضر در قرنطینه در این عرصه است.

جاز-رعد و برق بازی ثانیه دور از شروع زمانی که یک تندر مربی به نظر می رسد در دادگاه به صحبت کردن با این بازی را داوران. بازیکنان از هر دو تیم بازگشت و خود را در اتاق قفل و حدود 20 دقیقه بعد از آن اعلام شد که بازی به تعویق افتاد.

این راکت ها در لس آنجلس به عنوان آنها انتظار می رود به بازی لیکرز در روز پنج شنبه شب.

چهار شنبه شش برنامه ریزی بازی ها بازی شد. The New Orleans Pelicans-Sacramento Kings بازی بود که تنها در اواخر بازی در این برنامه لغو شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>