موزه بلوار ارائه می دهد جدید آپارتمانهای مدرن در موزه منطقه

منتشر شده

موزه بلوار یک نام تجاری جدید مدرن 37-خانه چهار طبقه مشاع ساختمان واقع در 4819 کارولین سنت در هوستون موزه منطقه کمتر از 1½ مایل از مرکز پزشکی تگزاس برنج و دانشگاه و پارک هرمان.

همچنین نیم مایل دور از Metrorail سیستم اجرا می شود که از NRG ورزشگاه از طریق مرکز پزشکی و مرکز شهر و همچنین شما متصل به هوستون تئاتر منطقه و همچنین دانشگاه جنوبی تگزاس و دانشگاه هوستون.

جامعه ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی با یک ریموت درب های آسانسور و ورود به ایستگاه را برای ساکنان و مهمانان و همچنین به عنوان دوربین های متعدد در سراسر ملک با امنیت در ذهن است. این الکترونیکی تماس سیگنالینگ, hands-free voice عملیات و درب انتشار قابلیت کنترل از طریق دستگاه تلفن همراه توسط ساکنان اجازه می دهد تا به صورت شخصی دسترسی برای تحویل رانندگان و همچنین بازدید از دوستان و خانواده. در سطح خیابان پارکینگ اختصاص داده است فضاهای پارکینگ برای ساکنان.

بی سیم fob کلیدی عمل دسترسی گیتس از کارولین خیابان.

ساختمان مرکزی واقع در چهار توقف آسانسور مورد نیاز است fob کلیدی/کد امنیتی دسترسی داشته باشید. همراه با دو خودکار در جلوی خانه دروازه و به شکل دراورده آهن, نرده راه پله های متعدد نیز محدود کرده اند دسترسی و تعدادی از دوربین های امنیتی ارائه یک لایه اضافی از حریم خصوصی.

هنگامی که در داخل واحد خود را, شما پیدا کردن اروپایی الهام گرفته از فضای داخلی با یک انتخاب حرفه ای هماهنگ طراحی بسته است که شامل کف کوارتز کانتر و سفارشی backsplashes.

قیمت از $215,000 به $439,000 موزه بلوار ارائه می دهد یک و دو خوابه خانه سه خوابه پنت هاوس دو طبقه با یکی به 2½ حمام که ذکر شده توسط David B. اتکینز با مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

برای اطلاعات بیشتر www.sothebyshomes.com/houston.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

لیست نمایندگی: David B. اتکینز

لیست آژانس: مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

محل سکونت: 4819 کارولین سنت/موزه منطقه

داستان: یک یا دو

فضای زندگی: 602 به 1,482

اتاق خواب: 1, 2 یا 3

حمام: 1 به 2½

قیمت: $215,000 به $439,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>