یک میسوری مرد متهم به حمله به یک سگ پلیس هوستون دوشنبه در یک وحشی takedown گرفتار در دوربین.

افسران تحقیق در مورد یک سرقت خودرو در 2200 بلوک از خطوط هوایی در اطراف درایو ظهر زمانی که آنها کشف مظنون در نزدیکی یک washateria, پلیس گفت:. آنها به عنوان تلاش برای دستگیری مرد برای بازجویی او زد پشت ساختمان و شروع به پریدن کرد یک حصار به یک توسعه مسکونی.

پلیس اطراف به زودی به جامعه دردار و به نام ویژه پلیس K9 آموزش دیده به خر خر کردن و چفت بر روی مظنون است. سگ استشمام محیط و مرد پنهان شده در علف های بلند در نزدیکی یک خانه تولید داخل ملک.

تیراندازی مرگبار: Rookie معاون شات مسلح مرده در شمال شهرستان هریس

که زمانی که او به اتهام حمله سگ که پس از آن کمی در بازوی خود را. افسران احاطه انسان به عنوان K9 را کنترل می کرد به انتشار دست مرد از سگ گرفتن تلاش ظاهر شد که برای حدود یک دقیقه با توجه به Chron.com فیلم.

امدادگران به بیمارستان. او دیده می شد با یک خون آلود بانداژ بر روی بازوی خود را به عنوان آنها لود شده او را به یک آمبولانس.

جزئیات اتهام حمله نمی شد در دسترس ساخته شده. پلیس شناسایی مظنون به عنوان یک 30 ساله میسوری مرد شانون واشنگتن بود که به اتهام فرار و حمله به یک کمک به حیوانات.

دومی اتهام است که به ندرت استفاده می شود در شهرستان هریس با توجه به شهرستان هریس منطقه منشی. واشنگتن نفر ششم به اتهام جنایت که در اینجا از سال 2005 که اولین رکورد موجود است.

پلیس tout خود را سگ همکاران به عنوان ابزار موثر در گرفتن مظنونین را بازداشت در حالی که نگه داشتن افسران امن اگر چه منتقدان می گویند سگ های پلیس می تواند باعث شدت آسیب زدن به متهمان و بیگناه.

Jay R. Jordan پوشش اخبار به صورت Chron.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de