هوستون خواننده رپ مگان تو نریان منتشر شده جدید ‘Suga’ آلبوم در روز جمعه و دو روز پس از یک شهرستان هریس دولت منطقه قاضی زده او برچسب پیشنهاد برای جلوگیری از انتشار آن.

اختلاف به وجود آمد و بیش از نریان تلاش برای مذاکره مجدد قرارداد خود را با 1501 گواهی سرگرمی برچسب تاسیس سابق بازیکن لیگ اصلی بیس بال کارل کرافورد که در هوستون بومی است. در اسناد دادگاه نریان گفت که او “جوان و ساده و بی تکلف” هنگامی که او امضا اولیه مقابله با 1501 ادعا که برچسب “در زمان استفاده کامل از او و متقلبانه او ناشی از ورود به” معامله. او به نام قرارداد “نه تنها کاملا نامعقول اما مسخره است.”

دولت منطقه قاضی کمال میلر روز چهارشنبه در دادگاهی قبل از حکم دادگاه محرومیت 1501 از جلوگیری از “انتشار و توزیع و فروش” اسب نر آلبوم. میلر همچنین دستور داد Houston موسیقی اجرایی J شاهزاده — یک مربی از کرافورد که نریان اتهام به تهدید و اذیت او را به “خودداری از تهدید و یا ارسال هر گونه تهدید و یا تلافی جویانه رسانه های اجتماعی پست و یا تهدید” در برابر Stallion.

نریان قرارداد حق او را به 40 درصد از ضبط سود و 30 درصد از تور و تجارت, درآمد بر اساس قرارداد و اسناد و مدارک موجود در پرونده. کرافورد انتقاد کرده است نریان برای تلاش برای تغییر شرایط معامله با استناد به تجربه خود را در بیس بال حرفه ای.

“در بازی بیس بال, ما باید به افتخار ما قرارداد. او گفت که او امضا قرارداد زمانی که او 20; I امضا قرارداد زمانی که من 17,” کرافورد گفت: تنوع. “من درک همه چیز در مورد آن. من می دانستم که من تا به حال بازی برای پنج سال دیگر قرارداد و قرارداد دیگری. او به نظر می رسید به درک کسب و کار چه می گذرد. او را درک نمی کند که هنگامی که شما یک قرارداد شما باید قرارداد.”

در یک Instagram Live تصویری ارسال شده در مدت کوتاهی قبل از او شکایت کرد 1501, Stallion گفت: مدیریت آژانس Roc Nation ساخته شده او را آگاه نامطلوب برخی از جزئیات در قرارداد. او ادعا کرد که 1501 به دنبال جلوگیری از انتشار آلبوم پس از او سعی به مذاکره مجدد قرارداد.

“به زودی به عنوان من گفت:” من می خواهم به مذاکره مجدد قرارداد,’ همه چیز رفت و در سمت چپ” نریان گفت. “این فقط همه بد رفت. این همه رفت سمت چپ. بنابراین در حال حاضر آنها در حال گفتن [من که نمی تونم] رها کردن بدون موسیقی است.”

شاهزاده ناودان کیک گوشت گاو بیش از طرح دعوی در دادگاه و متهم به رخ ملت از بهره برداری Stallion با متقاعد کردن او را امضا کرده بود نامطلوب معامله است. در یک پست در Instagram, شاهزاده نوشت: “هر هنرمند در صنعت موسیقی شهادت خواهد داد که 40 درصد سود سهم است که یک معامله بزرگ به خصوص برای یک unestablished هنرمند که تا این روز هرگز تحویل یک آلبوم است.”

کیک گوشت گاو در واکنش به حکم Instagram, نوشته,, “من بسیار خوشحالم که 1501 و کارل کرافورد محروم بودند درخواست برای انحلال دادگاه و سعی کنید برای جلوگیری از موسیقی من از بودن منتشر شد. … روشن, من ایستاده تا برای خودم و نمی خواهد اجازه می دهد دو مرد به گردن کلفت من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im