اولین coronavirus مربوط به مرگ در تگزاس گزارش شد در اواخر روز دوشنبه در Matagorda County است.

در انتشار اخبار این Matagorda County عملیات اضطراری مرکز تایید کرد که یک مرد در اواخر 90s درگذشت یکشنبه شب در Matagorda مرکز پزشکی منطقه ای با “نشانه های سازگار با COVID-19.”

Matagorda County سخنگوی میچ تامس گفت: هوستون کرونیکل است که انسان تنها به عنوان یک Matagorda County, ساکن مورد آزمایش قرار گرفت در حالی که زنده است. نتایج برگشتم مثبت در روز دوشنبه گفت.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: تعطیلی ترک علامت سوال بیش از هوستون, سرگرمی, صحنه

هوستون وزارت بهداشت و خدمات انسانی مطلع بیمارستان در مورد نتیجه تست مثبت در 6:15 بعد از ظهر دوشنبه با انتشار گفت.

مرد دوم مورد مثبت در Matagorda County واقع حدود 85 مایلی جنوب غربی مرکز شهر هوستون. مورد اول روز شنبه اعلام کرد که یک زن در 60s با هیچ سفر تاریخچه خارج از تگزاس.

او بستری در همان بیمارستان برای “عوارض ناشی از ذات الریه” مقامات گفت. Matagorda County گفت: او احتمالا مربوط به مورد دوم.

“هر دولت پروتکل دولت راه اندازی کرده است تحقیقات گسترده ای را در این مورد مثبت آنها به عنوان مطلع Matagorda County بیمارستان منطقه که شواهدی وجود دارد ممکن است جامعه را به قبل مثبت در مورد Matagorda County” آزادی گفت.

تگزاس وزارت امور خارجه از خدمات بهداشت و درمان در ادامه به بررسی زن در تاریخچه سلامتی و سفر.

“ما دوباره با استفاده از هر ابزار در اختیار ما” آزادی گفت.

مرگ گزارش شده به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار را بیشتر گام های قابل توجهی را به سرعت گسترش coronavirus توصیه می شود که آمریکایی ها توقف سفر غیر ضروری و اجتناب از میله, رستوران ها و گروه های بیش از 10 نفر به عنوان او هشدار داد که شیوع بیماری می تواند گسترش به خوبی به تابستان.

وجود 29 مثبت COVID-19 مورد در منطقه هوستون به استثنای Matagorda County, از اواخر روز دوشنبه.

julian.gill@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im