یک پیشنهاد آلاباما قانون مستلزم آن است که همه مردان وازکتومی پس از آنها نوبت به 50 یا پس از تولد از خود فرزند سوم هر کدام که می آید برای اولین بار.

این لایحه را حامی تشکر. Rolanda Hollis گفت: این اقدام به چشم انداز به بهداشت باروری قوانین از جمله دولت رقابت ممنوعیت سقط جنین.

“این همیشه طول می کشد دو تا تانگو,” او گفت: AL.com. “ما نمی تواند قرار دادن تمام مسئولیت بر زنان است. مردان نیاز به مسئول همچنین.”

Hollis یک دموکرات افزود: این پیشنهاد به معنای “خنثی کردن” زندگی انسان ” قانون حفاظت از گذشت تابستان گذشته که می توانست انجام سقط جنین یک کلاس یک جنایت قابل مجازات توسط زندگی و یا 10 تا 99 سال در زندان است. یک قاضی فدرال مسدود بان در ماه اکتبر و یک طرح دعوی در دادگاه در حال بررسی است.

آلاباما ممنوعیت سقط جنین مسدود شده توسط قاضی: قانون خواهد ساخته ام بیشتر سقط جنین جنایت

در صورت تصویب توسط جمهوریخواهان کنترل دولت لایحه معرفی شده در هفته گذشته نیز نیاز به پرداخت هزینه برای خود وازکتومی. پیشنهاد کشیده شده انتقاد از خارج از کشور از جمله از سوی دیگر ، تد کروز سناتور تگزاس.

“اوه” کروز توییتی یکشنبه. “یک دولت بزرگ به اندازه کافی به شما می دهد همه چیز به اندازه کافی بزرگ را به همه چیز . . . به معنای واقعی کلمه!”

در حالی که ممنوعیت سقط جنین شد و تحت نظر دولت دموکراتیک بهداشت ، ویویان دیویس ارقام پیشنهاد اضافه کردن یک اصلاحیه را تحت وازکتومی یک جنایت, اما این تلاش شکست خورده است.

دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که عقیم سازی اجباری خلاف قانون اساسی است اما در طول قرن 20th دولت فدرال تامین می شود عباس عقیم سازی مردم از رنگ افراد معلول و مردم فقیر در 32 متحده PBS گزارش شده است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de