مقامات فدرال اخراج یک مرد متهم مجبور به دو تمایلی به داشتن رابطه جنسی با یکدیگر تقریبا دو هفته بعد از پلیس شناسایی شده او را به عنوان یک مظنون سوابق نشان می دهد.

فرودگاه اولیو Espinoza-erik moberg, 32 فرستاده شد به هندوراس در اوت. 30 بیش از دو هفته پس از هوستون کارآگاه پلیس دریافت تجزیه و تحلیل DNA میخ او را به عنوان مظنون در این مورد. اتهامات عنوان شده علیه Espinoza-erik moberg نمی شد ثبت تا اواسط ماه دسامبر ترک قطعیت در مورد اینکه آیا مسئولان وظیفه با اخراج او می دانست که او مشکوک شد در این مورد.

اکودو انفجار ساندرز: هوستون رئیس پلیس انتقاد برنی ساندرز’ دفاع از نظرات به فیدل کاسترو

قبل از اخراج او اما اسپینوزا-erik moberg بود نامربوط و جنایت حکم برای دستگیری او ناشی از یک دسامبر 2018 تعقیب و گریز پلیس, سوابق نشان می دهد.

اسپینوزا-erik moberg است متهم به آدم ربایی در ژوئن 2018 در حالی که آنها غذا خوردن در یک وانت در خارج از شمال هوستون رستوران مواد غذایی سریع. او گفته مجبور به نشستن در صندلی عقب کامیون در حالی که او آنها را سوار به یک منطقه پوشیده شده از درخت در امتداد بلوط سفید بایو دنباله دار در نزدیکی بلوط سفید درایو و تیلور خیابان پلیس ادعا در دادگاه ،

او تفنگی نوجوانان و آنها را مجبور به داشتن رابطه جنسی با یکدیگر قبل از او تجاوز جنسی یکی از آنها یکی از قربانیان پلیس گفت. در طول حمله Espinoza-erik moberg قرار دادن اسلحه بر روی زمین اجازه می دهد که قربانی به آن را با شتاب خودش را در حمله به پلیس گفت:.

او فرار کرد جنگل, پلیس گفت:. او بلافاصله در بر داشت.

انفجار: جزئیات ظهور در مورد آزبست پس از کشف پورت نچز انفجار

یک تجاوز جنسی کیت تست شده توسط هوستون علم پزشکی قانونی مرکز ذکر شده Espinoza-erik moberg به عنوان یک DNA مطابقت on Aug. 13 با توجه به اسناد دادگاه. قربانی شناسایی Espinoza-erik moberg به عنوان مهاجم خود را در یک عکس ترکیب در ماه نوامبر سوابق نشان می دهد.

اتهام تشدید تجاوز جنسی از یک کودک تشدید آدم ربایی و سرقت تشدید واصل شد Dec. 13. معلوم نیست اگر Espinoza-erik moberg خواهد بود تحویل به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

اسپینوزا-erik moberg توضیح داده شده است به عنوان یک اسپانیایی نر حدود 5 فوت و 4 اینچ قد و وزن 160 پوند است. او چشم های قهوه ای و موهای قهوه ای, پلیس می گویند.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

سخنگویان برای اداره پلیس هوستون, ایالات متحده, مهاجرت و گمرک ایالات متحده مارشال هنوز در پاسخ به سوال در مورد این مورد.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de