A 30-year-old male درگذشت در بیمارستان تگزاس جمعه پس از آلوده شدن با کروناویروس در “COVID حزب است.”

برای تست اگر ویروس واقعی است که انسان به عمد سعی در گرفتن COVID-19 با حضور در جمع با فرد آلوده نیویورک تایمز گزارش داد.

مرد آخرین کلمات قبل از مرگش در سن آنتونیو در بیمارستان Methodist بود “”من فکر می کنم من اشتباه کردم. من فکر کردم این یک جعل اما” با توجه به نیویورک تایمز.

هویت مرد شده است ساخته شده است. اطلاعات بیشتر در مورد مرگ او از جمله چگونه بسیاری از مردم در این حزب حضور داشتند و چگونه این مرد در بیمارستان بستری شد با COVID-19 نیز در دسترس نیست در این زمان.

دکتر جین Appleby, افسر ارشد پزشکی در بیمارستان Methodist در سن آنتونیو گفت: او های داستان تگزاس مرگ انسان به دیگران هشدار می دهند.

اگر چه “coronavirus احزاب” گزارش شده در ایالات آمریکا مانند واشنگتن کنتاکی و آلاباما برخی از کارشناسان و مقامات دولتی تردید دارند که احزاب واقعی هستند.

تگزاس روز یکشنبه دیدم یازدهم-بزرگترین واحد-روز افزایش در تایید COVID-19 مورد از این بیماری همه گیر آغاز شد. ایالت موارد افزایش 2.73 درصد مجموع 262,753 موارد با توجه به هوستون کرونیکل تجزیه و تحلیل. اضافی 57 جدید مرگ و میر گزارش شده آوردن دولت تعداد مرگ به 3,213.

هوستون منطقه تعداد افزایش 2.56 درصد به 63,864 موارد در کل. چهار اضافی مرگ و میر گزارش شده است; منطقه تعداد مرگ است که در حال حاضر در 646.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de