تصمیم گیری, تصمیم گیری, تصمیم گیری است.

کانر فیلیپس ساخته شده است برخی از آنهایی که خوب بیش از سال گذشته است.

پس از پیشرو ماگنولیا غرب در یک تاریخی اجرا به منطقه ای نهایی به عنوان یک مقام ارشد در ماه ژوئن گذشته جوان right-hander تصمیم به چشم پوشی اصلی خود را تعهد به LSU. به جای عنوان کردن به باتون روژ و یکی از بخش برنامه های در کشور, او تصمیم به ثبت نام با McLennan کالج در Waco.

این تصمیم پرداخت سود سهام در روز پنج شنبه شب به عنوان فیلیپس انتخاب شد 64 کلی در دور دوم (تعادل رقابتی ب) توسط Seattle Mariners در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است. با انتخاب تاریخ و کالج مسیر سابق ایرانی ستاره باقی مانده است واجد شرایط برای حرفه ای رتبه زیر یک کوتاه دانشجوی سال اول فصل است.

“این فقط به خودم بهترین فرصت” فیلیپس گفت: از طریق تلفنی شنبه شب. “من احساس مثل این است که پیش نویس واجد شرایط بهترین بود برای من و آن را به پایان رسید تا کار کردن بسیار مناسب و معقول برای من. … آن را احساس می کند واقعا خوب و صادقانه میگویم. این شده رویای من برای دریافت پیش نویس توسط یک تیم و رفتن و تعقیب رویای من از اینکه یک حرفه ای بازیکن بیس بال.”

فیلیپس در حال حاضر بالاترین پیش نویس انتخاب در ماگنولیا غرب تاریخ است. که تمایز قبلا متعلق به ترور استفان سوم-انتخاب دور توسط یانکی ها سه سال پیش. فیلیپس نوشته شده 12-3 رکورد با یک 1.13 عصر و زده از 125 مورد در سال 92 ⅔ نوبت به عنوان یک ارشد برای ایرانی. او انتخاب شد به عنوان پیک‘s پارچ سال برای تلاش های خود را.

فیلیپس اولین junior college بازیکن گرفته شده در این سال بود احاطه شده توسط عزیزان خود را هنگامی که ملوانان خود را انتخاب.

“این فقط یک تجربه بزرگ برای همه من احساس” او گفت:. “من در واقع در یکی از رفقا من’ خانه های آنها به اندازه کافی خوب به پرتاب یک حزب تمام برای ما و خانواده من احساس می کنم که حداقل تاکید کرد که ممکن است. همه اینجا فقط منفجر شد و آن را فقط یک بازی سرگرم کننده زمان است. بسیار دشوار اما آن را همه به ارزش آن است.”

اختصاص جایزه امضای ارزش برای Phillips’ انتخاب بیش از 1 میلیون دلار است. رشد یک Astros فن او نمی داند که بیش از حد در مورد دریانوردان سازمان فقط رتبهدهی نشده است — دیگر از فرکانس های این تیم ها در جلسات در لیگ آمریکا و غرب عمل است اما خدا را شکر این فرصت با این وجود.

“ما صحبت کرده ام برای چند روز گذشته و من تا به حال احساس آنها را پس از من و من خوشحالم که آنها” فیلیپس گفت.

فیلیپس به پیش نویس توسط Toronto Blue Jays از دبیرستان اما خود را به نام بود و نه به نام تا 38 دور. او ساخته شده آسان تصمیم به بازی در سطح دانشگاهی و تلاش برای بهبود پیش نویس خود را انبار. فیلیپس بود 3-1 با 3.16 دوران بیش از 25 ⅔ نوبت با McLennan زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس لغو شود.

حتی با پیش نویس قطع شدن از آن به طور معمول 40 دور فقط پنج سال Phillips دوست داشت شانس خود را.

“من می دانستم که رفتن به آن را که من تا به حال خودم را (تا) خیلی خوب با چند گردش,” او گفت:. “من دو یا سه نفر قطعا دارای لیت و لعل زیاد و ممکن است ترس برخی از مردم دور اما من فقط خوشحال است که من کسانی که شانس بازی JUCO بیس بال است که برخی از دیگر DI مدارس نیست.”

فیلیپس که می ایستد در 6-پا-2 و 190 پوند گفت: بزرگترین منطقه برای بهبود کنترل خود را بیش از زمین. او fastball به طور منظم نشسته بین 92 و 96 کیلومتر در ساعت با یک سرعت پایان از 98. فیلیپس همچنین بالا-70s موبایل و کامپیوتر است که می تواند علاوه زمین هنگامی که او را فرود آن برای حملات است.

“من می خواهم به حق مردم پس از پر کردن منطقه تا آنجا که ممکن است,” او گفت:. “من می خواهم به آن لذت ببرید و فقط من چیزی که در خارج وجود دارد.”

jpoorman@hcnonline.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im