کانزاس سیتی – تگزاس دو و میدانی مدیر کریس Del Conte روز پنج شنبه اعلام کرد که دانشگاه را به حالت تعلیق در همه Longhorns مسابقات دو و میدانی, خانه و دور از طریق مارس 29 در پاسخ به COVID-19 (coronavirus) بیماری همه گیر.

“در علاوه بر این به در-فصل ورزشی با زمان به طور منظم فصل رقابت مانند بازی بیس بال, گلف, قایقرانی, سافتبال بانوان و تنیس را نیز شامل تگزاس رله و بهار مسابقات فوتبال” دل کونته در بیانیه ای گفت. “این است که بسیار سیال وضعیت و یکی که بهترین بهره را از سلامت ایمنی و رفاه همه درگیر.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: NCAA لغو مسابقات; MLB تاخیر نجومی

تگزاس رله کشور دومین آهنگ دیدار بودند برگزار شد از مارس 25-28 در مایک A. مایرز ورزشگاه مجاور از رویال-یادبود ورزشگاه. آن را به طور سنتی یک درآمد قابل توجهی راننده به صورت شهر Austin, نقاشی در دبیرستان دانشگاهی و بین المللی رقبا.

Del Conte همچنین اعلام کرد از آغاز بهار تمرین فوتبال خواهد بود به تعویق افتاد تا پس از مارس 29. قبلا پنج شنبه 12 اعلام کرد که تمام بهار فعالیت خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که تاریخ.

تگزاس برنامه ریزی شده بود به شروع بهار, فوتبال, مارس 24 و میزبان سالانه آن بهار داد و بیداد, در آوریل 25. مدرسه هنوز اعلام نشده که آیا آن را هنوز هم در نظر دارد تا میزبان نارنجی-سفید بازی و زمانی که آن را ممکن است قادر به اجازه می دهد, تیم ملی فوتبال برای شروع تمرین.

“این است که بسیار سیال وضعیت و یکی که بهترین بهره را از سلامت ایمنی و رفاه همه درگیر” Del Conte گفت. “ما قدردانی از همه حمایت و صبر بر این و ادامه خواهد داد به ارائه به روز رسانی به عنوان تصمیم گیری ساخته شده است.”

و در یک بمب اعلام NCAA اعلام کرد لغو تمام این سال را مردان و زنان زمستان و بهار مسابقات از جمله مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

هر دو Texas مردان و زنان تیم بسکتبال بودند در شهر کانزاس پنج شنبه این هفته مسابقات کنفرانس. این Longhorns شد به صورت Texas Tech در مردان یک چهارم نهایی پنج شنبه صبح قبل از کشیده شدن از دادگاه پیش از کمیسر باب Bowlsby را اعلام کرد که هر دو حوادث خواهد بود لغو شد.

هر دو Longhorns تیم تا به حال مرتب به ترک کانزاس سیتی و بازگشت به آستین شنبه شب.

تگزاس نیز اعلام کرد آن است که به تعویق انداختن همه حوادث در فرانک اروین مرکز “آینده نزدیک است.”

“هیچ تصمیم گیری ساخته شده در این مرحله در هنگام حوادث سر گرفته خواهد شد اما اعلام خواهد شد هنگامی که مصمم است” به مدرسه در بیانیه ای گفت.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی در شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im