زندگی به اندازه “خانه از کارت” نمایشگاه برای اولین بار در, کشف سبز در طول درایو از طریق کارناوال

کشف سبز را مدتها در انتظار “خانه از کارت” نمایشگاه خواهد شد در نهایت اولین ماه اوت در طول یک درایو از طریق کارناوال های هنرمندان موسیقی و مدل زندگی که Houstonians می توانید تجربه از ایمنی خودرو خود را.

در این نمایشگاه که امکانات زندگی به اندازه کارت های بازی که نمایش آثار از 20 هنرمندان محلی و نورانی در شب با طراحی چراغ در اصل مجموعه ای برای باز کردن در بهار قبل از coronavirus همه گیر را شکست در تگزاس است. تغییرات در این نمایشگاه نمایش داده شده اند در شهرستانها در سراسر جهان و آمد اوت هوستون خواهد بود که بعد از شهر میزبان نصب و راه اندازی.

نقاشی دیواری خیابان راهنمای: به دنبال جدید که هوستون دیواری? در اینجا این است که چگونه به آن را پیدا کنید.

Houstonians’ اولین فرصت برای دیدن نصب و راه اندازی خواهد شد در یک هنر مند, پیش نمایش “خانه از کارت ماشین-nival” مجموعه ای از 6:30 p. m. Aug. 27 در کشف سبز با توجه به انتشار اخبار. درایو از طریق کارناوال ارائه خواهد شد تعجب, اجرای, موسیقی, مواد غذایی و بیشتر به شرکت کنندگان به عنوان آنها را از طریق درایو کشف سبز در راحتی از ماشین خود را در طول زمان تعیین شده شکافها.

در این نمایشگاه ارائه شده توسط دولت روابط شرکت Bracewell و کمک به جمع آوری کمک مالی برای کشف سبز و محافظت از.

“Bracewell شده است عضوی از جامعه هوستون پس از تاسیس ما در اینجا از 75 سال پیش” Gregory M. نوارهای Bracewell مدیریت شریک گفت: در انتشار. “شرکت ما دارای سابقه ای طولانی در حمایت از هوستون هنر و فرهنگی, موسسات و ما هیجان زده به کار کردن با کشف سبز در آوردن خانه از کارت نصب و راه اندازی به جامعه ما است.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: پارک یادبود پرده بسیار پیش بینی 100 هکتار شرقی گلدس

کارناوال بلیط شروع در $100 و اول بیا اول خدمت. کسانی که کمک 500 دلار اهدا خواهد شد که نام خود را از جمله در یک نقاشی دیواری است که رنگ آمیزی می شود زندگی می کنند در طول کارناوال توسط هوستون هنرمند نیکی دیویس. نصب و راه اندازی خواهد شد بر روی صفحه نمایش از طریق Oct. 11.

کشف سبز واقع شده است و در 1500 McKinney, هوستون.

rebecca.hennes@chron.com
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>