LeBron James وزن در Astros’ تقلب رسوایی

لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James در زمان استفاده از وقت آزاد خود را در طول NBA همه ستاره و در زمان به رسانه های اجتماعی به صدای سنج ایجاد کردن در آستروس’, فریب داد, جنجال روز سه شنبه.

“گوش من می دانم که من نمی بازی بیس بال, اما من در ورزش است و من می دانم که اگر کسی فریب خورده من از برنده شدن عنوان و من در مورد آن من خواهد بود F*^پادشاه خشمگین! منظورم این بود غیر قابل کنترل در مورد من چه خواهد/می تواند انجام دهد!,” James نوشته شده در دو-پرینت موضوع. “گوش دادن در اینجا بیس بال کمیسر گوش دادن به بازیکنان خود صحبت امروز در مورد چگونه منزجر mad صدمه دیده و شکسته و غیره و غیره در این مورد. به معنای واقعی کلمه توپ در دادگاه خود را (و یا باید من می گویم درست) و شما نیاز به تعمیر این به خاطر ورزش!”

جیمز به دنبال آن است که با یک هولناک برچسب: #JustMyThoughtsComingFromASportsJunkieregardlessmyownsportiplay

جیمز ممکن است دلیلی برای ناراحت بود با Astros. او در اکران, بازی های برگزار شده در کلیولند و با حضور چند سرخپوستان بازی ها در طول سال. او همچنین یک Yankees fan و در حال حاضر زندگی در لس آنجلس که در آن او شده است به برخی از داجرز بازی. آستروس ضرب و شتم یانکی ها و داجرز در مسیر به پیروزی در سال 2017 سری جهانی و حذف سرخپوستان در سال 2018 postseason.

جیمز بود که به دنبال یک لیست طولانی از بازیکنان که باید ابراز نارضایتی خود را که هیچ Astros بازیکنان برای مجازات شد به طور غیر قانونی سرقت علائم در طول سال 2017 و 2018 فصل است. در روز سه شنبه بریوز’ نیک Blackburn گفت Astros بازیکنان شایسته “ضرب و شتم.”

آن را غیر معمول نیست برای جیمز به صدای سنج ایجاد کردن در مسائل خارج از زمین بسکتبال. او در زمان برخی از گرما برای به tweeting در مورد چین که موشک مدیر کل Daryl Morey توییتی حمایت خود را از معترضان در هنگ کنگ در ماه اکتبر. بعد جیمز خطاب به رسانه ها گفت که او فکر Morey بود “یا اطلاعات غلط یا نه واقعا تحصیل کرده در این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>