یادگیری به صحبت به یک زبان جدید با 1000+ درس تدریس توسط کارشناس زبان شناسان

شما لازم نیست گران مدرس یا یک ترم در خارج از کشور به منظور یادگیری یک زبان جدید — شما فقط نیاز به Busuu.

Busuu بزرگترین آموزش زبان جامعه ارائه دوره های آموزشی در 12 زبان مختلف به بیش از 100 میلیون کاربر. هنگامی که شما مشترک شما به دست آوردن دسترسی به 1000+ درس ایجاد شده توسط کارشناس زبان شناسان شخصی مطالعه برنامه های فن آوری تشخیص گفتار و خیلی بیشتر.

به عنوان کسی که نشسته براق چشم و حوصله خود را در دبیرستان زبان خارجه کلاس می داند در واقع صحبت کردن به زبان بسیار موثر تر از به سادگی حفظ لغات. به همین دلیل با Busuu شما را وادار به عمل به طور مستقیم با زبان مادری در سراسر جهان است. با دریافت بازخورد فوری شما خواهد دست آوردن مهارت ها و اعتماد به نفس لازم برای شروع به درگیر شدن در مکالمات.

با دو سال حق بیمه به علاوه عضویت شما همچنین می توان به کسب مقام McGraw-Hill Education گواهی که شما می توانید نشان می دهد خود را در رزومه و یا لینک صفحه. در بالا از آن شما همچنین می خواهید دسترسی به ویژگی های پیشرفته مانند اضافی درس دستور زبان تطبیقی واژگان آموزش است. و توانایی خود را برای دسترسی به محتوای آنلاین.

بیایید یک لحظه به صحبت در مورد تمجید. این Busuu یادگیری زبان برنامه نام برنامه از سال های اپل فروشگاه App و ویراستاران’ انتخاب برنامه در فروشگاه Google Play. به علاوه با بیش از 373K بررسی در فروشگاه بازی گوگل آن را به دست آورده عظیم 4.5 از 5 ستاره!

شما می توانند یاد بگیرند که به 12 زبان از جمله انگلیسی, اسپانیایی, فرانسوی, آلمانی, ایتالیایی, پرتغالی, چینی, ژاپنی, لهستانی, ترکی, روسی, عربی – بیش از دو سال آینده فقط برای $89.99. که 50 درصد از Busuu معمول قیمت 180$.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>