یادگیری پایه از پایگاه داده و مدیریت پروژه به صورت زیر 40 دلار

برای به دست آوردن یک لبه در دنیای کسب و کار امروز با استفاده از داده ها و با تمرکز بر بهره وری کلیدی هستند. شروع و با موفقیت تکمیل پروژه های بزرگ نیز حیاتی است. اگر شما نیاز به کمک به به طور موثر مدیریت هر دو از آن تصویر بزرگ طرح های, نگاهی به این اطلاعات نهایی و پروژه گواهینامه مدیریت بسته نرم افزاری.

با 10 دوره و نزدیک به 50 ساعت از محتوای غواصی به اصول تجزیه و تحلیل داده های پروژه و مدیریت این دوره فروشگاه دارای پتانسیل برای کمک به شما نه تنها حرکت فعلی چشم انداز کسب و کار بلکه در مقیاس به آینده است.

در اینجا یک نگاه اجمالی از آنچه در فروشگاه:

داده های بزرگ در تبلیغات: زبان ساده توضیح داده شده

یاد بگیرند که چگونه به استفاده از تبلیغات دیجیتال به بهترین مزیت خود را با داده های بزرگ. پیدا کردن دقیقا آنچه در آن است, چرا و چه زمانی, تبلیغ, خرید, داده, چه, نوع آنها به دنبال راه کاربران به اشتراک گذاری داده ها – عمدا یا نه – و خیلی بیشتر.

تا و در حال اجرا با قدرت بی دسکتاپ

تجزیه و تحلیل تجسم و تبدیل داده های خود را با یکی از قدرتمند ترین سلف سرویس اطلاعاتی کسب و کار سیستم عامل در جهان است. یاد بگیرند که برای ایجاد و استفاده از همان ابزار به عنوان حرفه ای اطلاعات دانشمندان و تحلیلگران.

تجزیه و تحلیل داده ها با ملزومات مایکروسافت اکسل

شما احتمالا در حال حاضر خود اکسل, چرا استفاده از آن به تفسیر و تجزیه و تحلیل داده های خود را ؟ یادگیری مهم ترین تکنیک های تحلیلی و توابع چگونه به آنها اعمال می شود به مجموعه داده و یک معامله بزرگ بیشتر از اطلاعات مفید است.

Java Interview Questions: Data Structures & Algorithms

افزایش شانس خود را از گرفتن یک موقعیت کار با جاوا در یکی از شرکت های فن آوری. پیدا کردن که سوال خواسته اغلب بهترین راه برای پاسخ به آنها و بسیاری از نکات برای کمک به شما در زمین ،

دسترسی به کلاس آموزش سطح 1 و 2: مبتدی تا متوسط

یادگیری به استفاده از دسترسی به طور موثر به تنهایی و یا با اکسل. ساخت اشکال و جداول و نمایش داده شد و گزارش. اطمینان از یکپارچگی داده ها با درک و با استفاده از پایگاه داده اصول است.

SAS برنامه نویسی کامل: یادگیری SAS & تبدیل داده های نینجا

بیش از 90 درصد از شرکت های فورچون 500 را انتخاب کنید SAS خود را به عنوان زبان برنامه نویسی است. یاد بگیرند که چگونه به کد در SAS, اخذ گواهینامه و پیشبرد حرفه خود را.

Introduction to SQL آموزش

یاد بگیرند که چگونه به استفاده از SQL استخراج و اداره کردن داده ها برای استفاده در برنامه های کاربردی و یا گزارش با شروع با اصول.

متوسط SQL: ایجاد و تغییر پایگاه داده

ساخت در دوره مقدماتی به یادگیری همه چیز شما نیاز به ایجاد یک پایگاه داده از ابتدا آن را تعریف و استفاده از آن را با پروژه های خود را.

سرو Crash Course: Jira Fundamentals برای پروژه Agile

یاد سرو اصول خود را به مدیریت چابک پروژه ها. آن را قوی و قدرتمند و در عین حال ساده و شهودی برای استفاده است.

کامل Jira Agile مدیریت پروژه دوره

فقط در یک دقیقه, شما می توانید ساخت در اصول آموخته شده در دوره سقوط به استاد بیشتر مفاهیم پیشرفته.

به صورت جداگانه این دوره را به شما هزینه عظیم $2,000, اما زمانی که شما آنها را خرید در نهایت داده ها و مدیریت پروژه صدور گواهینامه بسته نرم افزاری شما پرداخت فقط $39.99.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>