کلاین — Langham نهر no ordinary منطقه runner-up.

بلوط ریج می دانستند که البته یک تجربه دست اول در شب جمعه است.

بانوی جنگ عقاب را دیدم خود را خشمگین تجمع تلاش می آیند تا فقط کوتاه در طول یک 68-64 از دست دادن به بانوی Lobos منطقه II-6A منطقه برگشتی در کلاین دبیرستان.

Langham کریک (28-6) به پایان رسید دوم در منطقه 14-6A پشت چندساله نیروگاه سرو انزال تیم مسئول آن تنها دو باخت در لیگ عمل است. بانوی Lobos باید برنده 20 از خود گذشته 22 بازی و در حال حاضر رهبری به منطقه ای یک چهارم نهایی برای سومین بار در چهار سال. Langham نهر را بازی فلاگرویل Hendrickson در اوایل هفته آینده.

“ما یک تیم جوان” Langham نهر مربی آنت مباشر گفت. “شعار ما در این سال ‘عصر جدید.’ برای آنها که قادر به آن را به دور سوم, ضرب و شتم دو مدارس — سرو ریج و در حال حاضر اوک ریج — به این معنی بسیار است. آن را فقط نشان می دهد که آنها در حال رشد هر بازی و یادگیری است.”

Holly Perkins ثمر رساند تا تیم بالا 19 امتیاز برای Langham نهر. آتلانتیس سفید و Peyton پرورش هر یک به پایان رسید و با 13 امتیاز و Craig کلیولند اضافه شده 11.

اوک ریج (29-5) پیچیده به یاد ماندنی فصل با از دست دادن. بانوی جنگ عقاب اسیر یک چهارم متوالی منطقه عنوان و شد آشکار 15-6A قهرمانان. این تیم همچنین پیشرفته به منطقه دور از بازی های حذفی در فصل متوالی برای اولین بار از اوایل 2000s.

Mersadez برادرزاده ریخت و در یک بازی-بالا 28 امتیاز برای اوک ریج. نیکی Petrakovitz به پایان رسید و با 15 امتیاز Kayla الفرد تا به حال هفت و Janiya Maxie و Maddie موریس اضافه شده هر شش.

“همه فکر می کردند که سالمندان ما فارغ التحصیل که ما خواهد بود و ما می دانستیم بهتر” اوک ریج مربی Deidre Vasquez گفت. “ما می دانستیم که آنچه ما جوانان به زودی به سالمندان ساخته شده بودند و چه کار می تواند انجام دهد. ما احساس می کنیم دست کم گرفت و ما تا به حال چیزی را ثابت کند. که واقعا در نوع نیروی محرک ما.”

تیم مبارزه از نزدیک برای بسیاری از افتتاح سه ماهه اما Langham نهر ساخته شده حرکت خود را با نمره در 11. با حدود یک دقیقه باقی مانده در دوره, بانوی Lobos سوار بر یک 10-0 اجرا است که در نهایت به پایان آمد 6:18 بازی در دوم.

“دفاع ما — ما شروع به گرفتن برخی از آسان دزد و برخی از انتقال آسان (سبد),” مباشر گفت.

که سه دقیقه جهش همه تفاوت. Langham نهر بود جلوتر دو رقمی در 21-11 و نگهداری اوک ریج در طول بازو را برای مدت سه ماهه. بانوی Lobos رانده شود خود را به 14 عنوان بسیاری از نقاط قبل از رسیدن به حاصل کار دو تیم با یک 38-27 مزیت است.

بلوط ریج قطع منجر به هفت امتیاز در چهار نوبت جداگانه در سه ماهه سوم. بانوی جنگ عقاب ها نگاه کرد و آماده حرکت خود را با کمتر از پنج دقیقه به بازی در چهارم پس از برادرزاده میخ 3-اشاره گر به فوران جمعیت و نمره 56-55.

“من فکر می کنم آن زمان ما چند دقیقه به درک خود را فشار دهید و شکل از چگونه ما می خواستیم به آن حمله کند و ما در نهایت از دریافت وجود دارد” Vasquez گفت. “اما بیرون آمدن از اتاق قفل در حاصل کار دو تیم بود, من فقط اطمینان آنها را که در این طرح کار می کنند. ما فقط به حال به بیرون رفتن و اجرا است.”

که یک نقطه کسری بود به عنوان نزدیک به عنوان بانوی جنگ عقاب ها را دریافت کنید, اما.

Langham نهر اقدام به نمره هشت امتیاز به دست آورده و برخی از اتاق تنفس. بانوی Lobos پس از آن ساخته شده است برخی از کلید پخش کردن کشش را نگه دارید برای پیروزی.

“ما فقط صحبت کردن در مورد ما نیاز به دوباره بجای اول برگشتن توپ” مباشر گفت. “(Oak Ridge) را خیلی خوب در گرفتن کسانی که شانس دوم و لگد زدن (به بورس). ما تا به حال به آنها را متوقف کند که در 3. بلوط ریج شما رو به به آنها اعتبار بدهد. آنها واقعا تیم خوب و مربی است. ما در واقع فقط تلاش برای مطابقت با آن شدت در دفاع.”

jpoorman@hcnonline.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im