منتشر شده

دریاچه هوستون منطقه پیشی گرفته 1,000 مثبت coronavirus موارد این هفته به عنوان منطقه هوستون می بیند بزرگترین افزایش در موارد پس از شروع coronavirus.

دریاچه هوستون منطقه رسیده 1,077 مثبت coronavirus موارد این هفته تا 94 موارد از هفته گذشته با توجه به شهرستان هریس بهداشت عمومی داده است. در منطقه هوستون مثبت coronavirus موارد رسیده اند 47,531 و ایالت مجموع 180,445 با توجه به هوستون کرونیکل اطلاعات تیم.

Coronavirus تست سایت باز باقی می ماند در دریاچه هوستون منطقه و در سراسر منطقه هوستون. در حالی که برخی مکان ها در منطقه خواهد شد و هزینه ای برای تست با گزینه ای را برای پرداخت توسط بیمه مانند نقش برتر تست در Kingwood دیگران به طور کامل رایگان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد که در آن برای پیدا کردن تست سایت های بازدید از وب سایت شهر. هر کسی می تواند دریافت یک تست اینکه آیا یا نه آنها باید علائم اما افراد باید تماس 832-393-4220 برای یک کد دسترسی و جهت به نزدیکترین تست سایت.

در جولای 3, Walmart در سقوط نهر 9235 N سام هوستون Pkwy, E, شد, شهرستان, برچسب, تست سایت در دریاچه منطقه هوستون. یک قرار ملاقات مورد نیاز است که می توان در DoINeedaCOVID19test.com.

اورژانس بیمارستان سیستم Deerbrook FM در سال 1960 ارائه شده coronavirus تست از ژوئن 24-26 و 29 ژوئن-جولای 3 از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر نامحدود ارائه تست برای کسانی ساخته شده است که آن را در درون محدودیت زمانی. خطوط پشتیبان گرفته تقریبا نیمی از یک مایل پایین سمت FM 1960 در روز سه شنبه. Tamesha جیمز مدیر ثبت نام و مدیر آزمایشگاه گفت: آنها در حال تست بین 400-600 مردم در روز است.

یادبود هرمان همچنان آماده برای افزایش موارد اعلام یادبود هرمان روابط رسانه ای متخصص درو Munhausen یک ایمیل به در. همانطور که از ژوئن 30, او گفت: آنها تا به حال 600 تایید مثبت COVID-19 نفر در سراسر بیمارستان و سیستم است که ظرفیت بود “نگرانی” آنها را در زمان.

“یادبود هرمان تا به حال یک موج طرح در محل برای بسیاری از سال و ما همچنان آماده شده و آماده برای مراقبت از جامعه ما از جمله کسانی که در جنوب شرق هوستون” Munhausen گفت: در یک ایمیل.

به عنوان موارد افزایش و محدودیت ها را تبدیل به سخت تر برای جلوگیری از گسترش ویروس دریاچه هوستون منطقه رستوران در حال کار برای انطباق با این بیماری همه گیر. با به-بروید و گزینه های تحویل و همچنین 50 درصد ظرفیت محدود برای ناهار خوری در رستوران هستند pivoting از طریق ادامه تغییرات آورده شده توسط ویروس.

بیشتر اطلاعات

داده ها در coronavirus در جولای 3 از شهرستان هریس بهداشت عمومی می تواند توسط کد پستی. این کدهای پستی پوشش دریاچه هوستون منطقه است.

77396

378 مورد تأیید

172 فعال موارد

203 بهبود موارد

3 مرگ و میر

77346

237 مورد تأیید

95 فعال موارد

141 بهبود موارد

1 مرگ

77338

330 مورد تأیید

127 فعال موارد

183 بهبود موارد

20 مرگ و میر

77339

103 مورد تأیید

64 فعال موارد

26 بازیافت موارد

13 مرگ و میر

77345

29 مورد تأیید

22 فعال موارد

7 بهبود موارد

0 مرگ و میر

“ما در یک محل در حال حاضر که در آن هر کس باید در تلاش برای سالم ماندن سعی کنید و اجتناب از جمعیت و اطمینان عمومی آگاه است که” مری Huynh صاحب Bibo را در اغذیه فروشی و مشروب فروشی و نوار در رستگاری مربع در نسل پارک گفت. “ما نوع در یک واقعا دشوار موقعیت در حال حاضر به عنوان coronavirus موارد در حال افزایش است. من فکر می کنم که وجود دارد یک واقعیت شما می دانید افرادی که مایل به بیرون رفتن اما من احساس می کنم این وظیفه من به عنوان بخشی از راه حل آن را به عنوان به خوبی به عنوان هر کس دیگری را در نگه داشتن آن اعداد پایین.”

آن است که توصیه می شود توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای شستن دست ها با صابون اغلب حداقل به مدت 20 ثانیه و به لحاظ جسمی فاصله زمانی که در اطراف دیگران است. همچنین توصیه می شود برای پوشیدن ماسک پوشش بینی و دهان و همچنین به عنوان پوشش سرفه و عطسه برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل گسترش ویروس. تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح روزانه و یا زمانی که آنها کثیف و نظارت بر سلامت خود را برای هر گونه علائم با توجه به CDC.

savannah.mehrtens@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im