مرحله تنظیم و شیرها آماده هستند.

هر بازی دریاچه Creek, بازی های برگزار شده است این postseason شده است بزرگترین بازی در تاریخ برنامه. که قطعا مورد یک بار دیگر امشب به عنوان شیرها را در شماره 2 دولت-رتبه Fort Bend هایتاور در منطقه III-5A نیمه نهایی.

بازی دوم از doubleheader — پس شماره 3 سایه کریک در مقابل شماره 19 مانور در دیگر بازی نیمه نهایی و میله میله برای 7:30 p. m. در کمپبل مرکز در هوستون.

“من در ابر 9,” دریاچه نهر مربی شانون اسپنسر گفت: صبح روز پنج شنبه. “من فکر می کنم بچه ها اعتماد به نفس در حال حاضر فقط از طریق سقف. هیچ تیمی بیش از حد بزرگ است. آنها آماده به هر کسی و هر چالش بعدی ما قصد داریم به آن ضربه نیروی کامل است.”

شیرها’ چالش بعدی این است که در یک, در واقع. این طوفان (31-5) مربی توسط استفان جنگل در حال سوار 13-بازی برنده خط و مورد ضرب و شتم خود را سه حذفی مخالفان — Sharpstown پورت آرتور یادبود و کرازبی — به طور متوسط حاشیه نزدیک به 20 امتیاز.

دریاچه کریک (27-11) شکست سختی ماگنولیا تیم در دور باز و زدم دو منطقه قهرمانان — سرو پارک و هوتو — به واجد شرایط برای مسابقات منطقه ای.

“آنها فوق العاده ورزشی و نوع مانند هوتو آنها می خواهند برای رسیدن به بالا و پایین و در حال گذار” گفت: اسپنسر تیم که اجازه می دهد فقط با 43 امتیاز در هر بازی در پلی آف. “این نوع از رفتن به همان برنامه بازی — جلوگیری از آنها را از خارج از شکستن و کاهش سرعت بازی پایین است.”

هایتاور است منجر دوم گارد برایس Griggs است که به طور متوسط 23.8 امتیاز در هر بازی. او به ثمر رساند 25 امتیاز در هر سه طوفان’ بازی حذفی و شمارش حرفه ای-بالا 46 برابر سایه نهر کمتر از یک ماه پیش در منطقه عمل است.

رقابت بین هایتاور و دریاچه نهر قرار می دهد دو تا از بهترین نگهبانان در هوستون بیشتر در همان دادگاه است. شیر در حال رهبری حاکم Montgomery County بازیکن سال پیرس اسپنسر است که به طور متوسط 23.1 امتیاز 7.3 ریباند و 5.5 پاس گل در هر مسابقه.

علاوه بر داشتن امان پیشرو گلزن این شیرها نیز رونق در مناطق دیگر.

“من فکر می کنم دو چیز — دفاع ما واقعا قفل شده و ما rebounding واقعا بهبود یافته است که پنج یا شش بازی ها” شانون اسپنسر گفت. “اینها دو چیز شما در حال رفتن به به اگر شما می خواهید به نگه داشتن پیشرفت است.”

به عنوان سال دوم برنامه, دریاچه نهر تا به حال لوکس از بازگشت هر بازیکن از فصل گذشته. که پویا اجازه داده است این شیرها به رشد وقتی که می آید به شیمی است.

شده است وجود دارد یکی علاوه بر این به فهرست این ساخته شده است که یک دنیا تفاوت. تاریخ و گارد اردن Fitch منتقل شده از Grand اوکس شده است و یک کلید دندانه دار در شیر ترکیب. وی در این تیم در دقیقه بازی (21.8) و امتیاز (6.8) در هر بازی.

“این فقط ارزشمند” شانون اسپنسر گفت. “این به ما می دهد یک توپ کنترل و کاهش فشار بر پیرس گاهی اوقات. او شده است ارزشمند علاوه بر این برای ما فقط توانایی های خود را به دست کشیدن پایین 3 هنگامی که او باز است. او فقط غیر قابل تعویض است.”

دریاچه نهر کردم یک فرصت به ساقه در اطراف در کمپبل مرکز در روز پنج شنبه صبح. شیرها در حال آماده سازی برای یک پر فشار بازی, اما آنها نمی ترسد.

“ما گران کردن نوار اندازه گیری – رینگ هنوز 10 فوت قد و دادگاه 94 فوت” شانون اسپنسر گفت. “همه چیز یکسان است و این بچه ها شده اند تیراندازی توپ چراغ همه سال. ما در حال رفتن به انجام آنچه ما انجام دهید و اجازه دهید کارت های پاییز که در آن آنها ممکن است.”

jpoorman@hcnonline.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im