کنتاکی آگهی گوید عواقب آمده برای فن در فیلم با استفاده نژادی لکه دار

LEXINGTON, Ky. – یک کنتاکی فن که ثبت شد فریاد یک نژادی لکه دار کردن در تنسی فن در دقیقه پایانی از Wildcats’ روز شنبه دست به داوطلبان روبرو خواهد شد عواقب ناشی از این دانشگاه.

“یک حادثه مانند یک که شب گذشته در Rupp عرصه هیچ جایی در دانشگاه کنتاکی” در بریتانیا دو و میدانی مدیر میچ Barnhart توییتی شنبه شب. “وجود خواهد داشت عواقب این رفتار غیر قابل قبول خواهد شد و آنها اعلام کرد پس از ابلاغ به متخلف ،

“در حالی که فرد مورد نظر است نه یک بلیط فصل دارنده هنوز هم وجود دارد راه برای اطمینان از این اقدامات تکرار نیست در آینده بریتانیا رویدادها. ما نیز باید به خارج از حامی که قربانی این سوء استفاده و غیر قابل توجیه زبان به عذر خواهی شخصا. این نیست که ما به عنوان یک بخش دو و میدانی.”

اتان ویلیامز, تنسی, فن, ارسال شده در یک ویدئو به توییتر پس از بازی نشان کنتاکی فن فریاد یک نژادی لکه دار کردن در او را به عنوان او را ترک Rupp عرصه می ایستد.

یک زن شناسایی و خودش را به عنوان اشلی Lyles به Lexington ایستگاه تلویزیونی WLEX صادر عذرخواهی برای نظرات خود را.

“واکنش من بعد از بازی غیر قابل قبول بود, دوره,” او گفت: ایستگاه های تلویزیونی. “آن را در برابر تمام ارزش های دانشگاه و وزارت امور خارجه کنتاکی. من متواضعانه عذرخواهی به افراد در آن کلمات کارگردانی شد. من عبارت بودند مضر و نفرت و هیچ جایی در این جهان است. من عذر خواهی به دانشگاه و ایالت کنتاکی برای خجالت من ایجاد می شود. من می خواهم عذرخواهی نه فقط در کلمات بلکه در اقدامات در حال حرکت رو به جلو است.”

ویلیامز تصویری شده بود را بازتوییت کرد بیش از 500 بار که از شنبه شب.

Lyles بنیانگذار درخشش, روشن, غیر انتفاعی ایجاد شده برای حمایت از مغز بیماران مبتلا به سرطان. با توجه به وب سایت سازمان او شروع به درخشش روشن پس از بازمانده یک فرم تهاجمی سرطان مغز.

با توجه به یک سال 2017, داستان از, کنتاکی, ورزشی, رادیو Lyles شد از چهرههای شناخته شده در میان کنتاکی طرفداران در طول درمان در حوادث مانند جان Calipari فانتزی اردوگاه و انگلستان بسکتبال زنان, درمانگاه. درخشش, روشن, وب سایت شامل یک عکس از او با سابق کنتاکی بازیکنان د’Aaron Fox, ملک راهب و اشعیا Briscoe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>