“این زندگی من را نجات داد’: برادران که ضرب و شتم COVID-19 اصرار بازماندگان هموطنان برای اهدای پلاسمای خون

دو برادر از بوستون که ویران شد COVID-19 همه گیر شروع به نوبه خود یک صفحه جدید.

مایک Mackan است که بازگشت به کار برای این شهر Inspectional بخش خدمات در روز دوشنبه. او ساخته شده است جاده های طولانی برای بازیابی پس از پایین آمدن با کروناویروس در مارس بودن قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و پس از آن قرار می گیرد در پزشکی ناشی از کما.

Mackan برادر کریس “ببر” استوک بریج نیز جان سالم به در COVID-19 اما تا به حال نرم و صاف بازیابی.

مادر خود Jo متاسفانه درگذشت COVID-19 فقط قبل از هر دو آزمایش مثبت برای ویروس.

Mackan است اصرار دیگران که جان سالم به در برد این ویروس به اهدای خون خود پلاسما که حاوی آنتی بادی است که می تواند کمک به یک COVID-19 بیمار برای زنده ماندن. Mackan بود ذینفع از اهدای پلاسما در حالی که استوک بریج خود را اهدا پلاسما در ماه آوریل پس از بازیابی.

“ما نیاز به افراد بیشتری که برای اهدای پلاسما ، این زندگی من را نجات داد,” Mackan گفت. “من تا به حال 8% شانس زنده ماندن. قلب من متوقف شد و دو بار. من ریه فرو ریخت … من کلیه ها بودند پزشکی تعطیل. من در پزشکی ناشی از کما و بدن من بود رفتن به شوک سپتیک.

“آنها قرار داده است که پلاسما در من و در عرض 24 ساعت من زنده بود و من که قرار بود برای زنده ماندن و من راه می رفت که بیمارستان.”

Mackan و استوک بریج نیز خواست کسانی که با COVID-19 علائم تست کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>