مدیریت یک تیم سخت است. مدیریت یک تیم در طول یک جهانی همه گیر? آن را احساس می کند غیر ممکن است.

نه تنها هستند شما دیگر شاهد کارکنان خود را در جسم هر روز که می تواند باعث انواع cross-functional مشکلات ارتباطی اما کل تیم خود را است دست و پنجه نرم کردن با واقعیت از آب و هوای فعلی در این کشور نیز می باشد. آنها به احتمال زیاد اشتباه می, نا امید و خسته — در صورتی که آنهایی که کمی گیر در خانه با آنها و سپس شما می توانید ضرب آن احساسات توسط سه نفر (حداقل).

اگر شما در حال مبارزه برای رهبری تیم خود را در حال حاضر به علت استرس خود را و یا پیش بینی نشده انتقال به کنترل از راه دور کار می کند, سپس این نهایی رهبری استرس و مدیریت بسته نرم افزاری می تواند کمک به شما در پیدا کردن برخی از کمک. این آموزش شامل نه دوره های شکسته 205 درس با هدف کمک به شما نه تنها مدیریت, اما همچنین توانمند سازی تیم خود را در حالی که کار از راه دور.

آموزش شروع می شود و با تمرکز بر تغییر WFH. به شما خواهد آموخت که چگونه برای انطباق با کنترل از راه دور تیم مدیریت به دست آوردن درک درستی از نحوه برگزاری جلسات مجازی و کشف راه شما می توانید نشان می دهد تیم خود را که شما وجود دارد برای آنها حتی زمانی که شما نمی توانید آنها را ببینید. با استفاده از این آموزش شما قادر خواهید بود برای توانمند سازی کارکنان خود را به حداکثر رساندن بهره وری در حالی که کار خود را از نیمکت.

به عنوان شما را از طریق بسته نرم افزاری شما را کشف چگونه به تقویت مهارت های بین فردی, الهام بخش زیردستان خود را, کاهش استرس خود را و آن کسانی که شما در حال برجسته و خیلی بیشتر. همچنین شما می خواهد یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت زمان خود را در حالی که در دفتر بهبود مهارت های ارتباطی خود را آنلاین و کمک به تیم خود را در رسیدن به اهداف خود – همه چیزهایی که بسیار حیاتی برای موفقیت است.

این آموزش بسته نرم افزاری معمولا هزینه بیش از $1,000, اما شما می توانید بریده بریده بیش از 90 درصد است که قیمت و پرداخت در مجموع فقط $39.99.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im