چگونه بازیکنان تگزاسی در واکنش به DeAndre هاپکینز تجارت

منتشر شده

تگزاسی ها’ تجارت DeAndre هاپکینز به کاردینالز آریزونا در یک معامله است که زمین در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون ملاقات با قریب thumbs down در رسانه های اجتماعی. و کسانی که واکنش نیست فقط از غیر منطقی طرفداران. Texans بازیکنان فعلی و سابق – اجازه دهید خود را شوکه کرد واکنش دیده می شود در توییتر.

BRIAN T. اسمیت در تگزاس ورزشی ملت: لایحه اوبراین قدرت در قلب خیره کننده DeAndre هاپکینز تجارت

Texans گیرنده کنی عکسهای پاسخ به سادگی با راسل وستبروک اشتباه GIF که خلاصه ترین تگزاسی طرفداران’ واکنش هنگامی که خبر شکست.

جروم جزایر در تگزاس ورزشی ملت ایران: تگزاسی سخت فشرده می شود بهتر است بدون DeAndre هاپکینز

تگزاسی ها به ظاهر ساخته معامله زیرا آنها نمی خواهند به دوباره انجام هاپکینز’ قرارداد با سه سال باقی مانده اما که نمی آرام هر گونه احساسات سخت است.

جان مکلین در تگزاس ورزشی ملت ایران: چگونه DeAndre هاپکینز تجارت تغییر تگزاسی offseason نیاز

سابق تگزاسی دفاعی بازگشت کریم جکسون که نقش مهندسان در حال حاضر استفاده می شود وقت خود را در توییتر برای پاسخ به Texans’ طرفداران که او را دیدم واکنش های اولیه نسبت به تجارت به عنوان gloating. اگر یکی از چیزهایی که ما می دانیم جکسون نشان داده است که او هیچ مشکل شلیک در توییتر عضو شورای نظارت مدت.

حتی J. J. وات نوشته شده واکنش خود در توییتر خواستار این “وحشی بار” و کاردینالها بازیکن به نام معامله یک “کل (expletive) سرقت مسلحانه.”

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به برخی از بازیکنان تگزاسی’ واکنش ها به DeAndre هاپکینز تجارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>