هوستون Lizzo به ارمغان می آورد پایین خانه در سال 2020 جوایز بریت

آن را نمیگیرد طولانی برای این هوستون مطرح shooting star, Lizzo برای تبدیل شدن به یک جرقه زننده بین المللی آیکون تاب او هرشی نوار پوشش لباس در سال 2020 جوایز بریت.

که “چون من شما را دوست دارم’ songstress donned شکلات-نوار-الهام گرفته از لباس شب با Moschino مطابق با شکلات-مضمون کیف پول توسط جودیت Lieber در جوایز نشان می دهد در سه شنبه شب. Lizzo به اشتراک گذاشته تصویر که شکلات غوطه ور زیبایی در Instagram در روز سه شنبه نوشته “بهترین نوع شکلات است.”

31-در سال سه بار جایزه گرمی برنده جایزه خواننده Lizzo روشن لندن O2 مرحله در قهوهای مایل به زرد مش bodysuit در سال 2020 جایزه نشان می دهد ارائه یک انرژی بالا آمیزه ای از چهار بازدید “حقیقت لطمه می زند” “خوب به جهنم” “آب” و “چون من شما را دوست دارم” با توجه به مجله بیلبورد.

پس از یک اهل تفریح و بازی مقدمه از میزبان جک وایت Lizzo راديال خارج آهنگ “چون من شما را دوست دارم” به دنبال ضربه “حقیقت لطمه می زند.” او سپس تحویل قدرتمند خود پذیرش سرود “خوب به جهنم.”

Lizzo به دست آورده نامزد 40 جایزه سالانه نشان می دهد در بین المللی کردن زن هنرمند دسته اما هنرمند Billie Eilish در نهایت در زمان این جایزه را به خانه. ماه گذشته Lizzo برنده سه جایزه گرمی در بخش بهترین پاپ عملکرد انفرادی, بهترین شهری معاصر آلبوم و سنتی بهترین R&B عملکرد دسته. او همچنین متصلب ترین 2020 جایزه گرمی نامزد از هر هنرمند است.

بی باک در مورد جشن نفس-عشق Lizzo شده است آغوش به عنوان برجسته نماد مثبت بدن. او شناخته شده است برای ارسال خود را مخاطب پیام خود عشق گفتن به طرفداران “رفتن به خانه امشب و در آینه نگاه کنید و بگویید” من دوست دارم شما زیبا هستند و شما می توانید هر چیزی را انجام دهید.”

یک معشوق تگزاس مورد علاقه Lizzo عمیق موسیقی ریشه شروع در هوستون. او شروع به رپ و آواز زمانی که او فقط یک نوجوان در Alief, Texas. در سن 14 سالگی او آغاز شده و یک گروه به نام Cornrow دسته با دوستان خود. پس از فارغ التحصیلی از Alief را Elsik دبیرستان تحصیل موسیقی کلاسیک با تمرکز بر رابطه جنسی در دانشگاه هوستون.

alison.medley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>