هوستون یک بنر هفته پیش رو: داغ مرطوب و چسبنده.

دوش پراکنده و رعد و برق می تواند در محصول بعد از ظهر دوشنبه به عنوان رسیدن به درجه حرارت پایین تر 90s. آن را به احساس مانند کم 100s خارج زمانی که رطوبت در میان است عظیم 65 درصد از ظهر.

ضرب و شتم گرما در خانه بمانند: تگزاس رهبران هشدار می دهند از ظرفیت بیمارستان, درخواست مستندات

وجود دارد تنها 30 درصد شانس شما دیدن برخی از کسانی که پراکنده دوش شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. کسانی که شانس افزایش به 50 درصد یک شبه.

سهشنبه خواهد شد که بزرگترین ابر شانس با 50 درصد احتمال رعد و برق در طول روز است. درجه حرارت نیز باقی خواهد ماند در پایین 90s با حرارت شاخص ارزش یا “احساس می کند مانند” درجه حرارت در پایین 100s.

همانطور که همه چیز خشک یکشنبه درجه حرارت افزایش می یابد به اواسط-به-بالا 90s از طریق آخر هفته. از دوشنبه صبح روز یکشنبه پیش بینی های واقعی در دمای بالای 100 درجه – و گرما شاخص می تواند حتی بدتر است.

این گرما می تواند سریع مشاوره گرما برای این منطقه در هفته بعد. اما بدون در نظر گرفتن یک مشاوره Houstonians باید ورزش احتیاط در هنگام کار و بازی در گرما با محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را و دانستن علائم سکته گرما.

در مناطق گرمسیری طوفان ادواردو در حال چرخش است در اواسط اقیانوس اطلس و شمار هیچ تهدید فوری به هوستون.

ملی طوفان مرکز نیز تماشای دو جداگانه اختلالات. این اولین بار است که در شمال خلیج مکزیک است که انتظار می رود به حرکت در سراسر فلوریدا تکدی به اقیانوس اطلس است که 40 درصد شانس توسعه این آخر هفته.

دوم این است که فقط در شرق دریای کارائیب است و 10 درصد شانس برای توسعه.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im