در اینجا چیزی است که شما نمی یاد (یا شنیدن) روزمره: hooking تا ریه انسان به خوک ها زندگی می کنند آنها را بیشتر مناسب برای پیوند.

یک قلب یا ریه می توان نگهداری مناسب برای پیوند تنها شش ساعت. در یک مسابقه در برابر زمان و مبتنی بر علم با خروجی جدید زنده دانشمند گزارش می دهد که پزشکان باید اول اکسترکت عضو از اهدا کننده. پزشکان پس از آن آماده برداشت ارگان برای حمل و نقل به دریافت کننده آن که گاهی اوقات ممکن است ساعت ها به دور است. پیوند عملیات به طور رسمی آغاز می شود که این ارگان می رسد مقصد خود را, اما آن را به سرعت انجام می شود به اطمینان حاصل شود نه تنها بیمار, ایمنی, اما ارگان زنده ماندن.

متوسط OneZero امیلی Mullin گزارش داد که به دلیل ریه ها تمایل به آسیب دیده و ملتهب و یا پر شده با مایع نرخ یک اهدا یکی بودن قابل قبول برای پیوند است که تنها حدود 20 درصد (که به طور قابل توجهی پایین تر نسبت به دیگر اندام).

با تشکر از علم محققان امیدوارند به تغییر است. در اخیر مطالعه از محققان در دانشگاه کلمبیا و ویلانووامنتشر شده در جولای 13, آنها قادر به احیای رد ریه ها در 24 ساعت با اتصال آنها را به خوک ها زندگی می کنند.

“این رویکرد بسیار رمان و قطعا نشان می دهد وعده” جیمز Fildes یک پیوند دانشمند در بیمارستان دانشگاه منچستر جنوبی در انگلیس در گفت OneZero. “عمده چالش های لجستیکی از ریه پیوند نگه داشتن حفظ زمان به عنوان کوتاه که ممکن است بار دیگر در نتیجه ضعیف تابع زیر در پیوند است.”

آیا می دانید: Houstonians مشغول هستند و به دنبال رابطه جنسی در تروی در طول COVID-19 pandemic, مطالعه می گوید

با استفاده از شش “نامناسب” اهدا کننده ریه (پنج به علاوه یک جفت تک) محققان با قرار دادن هر یک از ریه داخل یک جعبه پلاستیکی سپس آن را متصل به دستگاه تنفس مصنوعی. سپس آنها متصل ریه ها با یک خوک زنده را در سیستم گردش خون (خوک قرار داده شده بود تحت بیهوشی). دو لوله مرتبط عمده عروق خونی در ریه ها به خوک گردن با دادن خون خود را یک فرصت برای به جریان از طریق ریه ها و بازگشت به خوک.

عباس Ardehali, جراحی, مدیر UCLA قلب و پیوند ریه برنامه گفت OneZero این روش به نظر می رسد امیدوار کننده اما نیز وجود خواهد داشت چالش است. اگر شما در رسیدن به نقطه که در آن شما نیاز به یک پیوند, آن را تقریبا قطعی به شما می گویند که باید شدید ترین شکل از بیماری ریوی. همانطور که در حال حاضر Ardehali می گوید: آن ناشناخته اگر یک گیرنده قادر خواهد بود برای حمایت از یک اهدا کننده عضو به عنوان به خوبی به عنوان یک سالم خوک می تواند.

پس از آن وجود دارد COVID (شما نمی توانید واقعا یک مکالمه بدون ذکر آن در این روز). به عنوان تعدادی از موارد همچنان به سنبله روزانه از جمله در تگزاس, Ardehali می گوید: در حال حاضر زمان برای تحقیقات بیشتر به افزایش در دسترس بودن اهدا کننده ریه ها.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از از 3 به 4 میلیون آمریکایی که آلوده شده اند با Covid-19 خواهد نیاز به یک ارگان پیوند چند سال از در حال حاضر,” او گفت:. “وجود دارد به طور بالقوه می تواند یک سونامی نیاز به پیوند ریه در سال به آمده است.”

امیدوارم این روش را یک روز قرار داده می شود به استفاده واقعی اما قبل از آن اتفاق می افتد, محققان می گویند که آنها را به مطالعه بیشتر در ریه ها و برای یک دوره طولانی تر از زمان برای اطمینان از هیچ عوارض جانبی مضر در بر داشت در خوک و یا ریه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im