منتشر شده

HomeAid هوستون است — برای پنجمین سال متوالی — شده است ذینفع DPIS مهندسی خیریه crawfish جوش به نام “Pinchin دم’ به صورت HomeAid هوستون”. این رویداد به طور معمول افزایش می دهد بیش از 30 ، 000 $برای HomeAid ماموریت “برای ساخت یک زندگی جدید برای بی خانمان خانواده ها و افراد از طریق مسکن و توسعه جامعه”.

با تاسف حکم با توجه به COVID-19 سال جاری صورت لغو شد اما چندین حامیان درخواست بودجه خود را اهدا کرد به طور مستقیم به HomeAid. یک بررسی برای $5,100 ارائه شده توسط Brannon پادشاه DPIS به کارول بردی HomeAid هوستون مدیر اجرایی در DPIS در تامبال.

“DPIS ساز خدمات حمایت کرده جامعه ما برای سال” گفت: Brannon, شاه, معاون فروش و بازاریابی. “HomeAid هوستون شده است یک موسسه خیریه از انتخاب برای شرکت ما به دلیل تعهد خود را به ارائه پناهگاه برای کسانی که رو به بی خانمانی. هر چند در این سال ما نمی تواند نگه دارید ما سالانه Pinchin دم’ جمع آوری کمک ما هنوز مفتخر به دریافت حمایت های مالی که رفت به طور مستقیم به موسسه خیریه. ما نمی توانیم با تشکر از کسانی که حامیان مالی به اندازه کافی برای سخاوت خود را.”

“این DPIS Pinchin دم’ به صورت HomeAid رویداد در حال تبدیل شدن به افسانه ای برای خود, خانواده, سرگرم کننده و خارج-از-این-جهان طعم” گفت: بردی. “HomeAid مفتخر است به انتخاب به عنوان ذینفع برای پنج سال گذشته و ما نمی توانیم با تشکر از (به اندازه کافی) DPIS, Brannon پادشاه این مراسم رئیس و البته سخاوتمندانه حامیان مالی که تصمیم به ارتکاب آنها حمایت مالی بودجه به کار است که HomeAid می کند برای هوستون بی خانمان. ما نمی توانیم با تشکر از (به اندازه کافی) به حامیان DPIS و هر کس دیگری که با این نسخهها کار در این جمع آوری پول به اندازه کافی برای به اشتراک گذاری چشم انداز ما است.”

حامیان اهدای وجوه خود بودند تلفات برادران, طراحی, تکنولوژی, خانه, Lennar, هوستون, بویار میلر حقوقی و 84 Lumber.

این رویداد شناخته شده برای آن پررنگ طعم منحصر به فرد سرگرمی و بیش از 1000 شرکت کنندگان. ی دستور غذاها به صورت آب پز crawfish, اش شله قلمکار, etouffee و سس کوکتل رقابت برای کسب مقام اول و به طور معمول بیش از یک تن از crawfish مصرف می شود علاوه بر هات داگ fajitas همبرگر دسر و نوشیدنی. سرگرمی شامل یک گروه زندگی می کنند و متعدد خانواده-بازی های دوستانه.

HomeAid است 501(c)(3) موسسه خیریه بیشتر هوستون انجمن سازندگان. آژانس آغاز شده بود در سال 2003 و اولین پناهگاه اختصاص داده شده بود در سال 2005. پس از 54 پروژه های تکمیل شده است. سالانه HomeAid پروژه های خدمت 5,000-به علاوه بی خانمان مردان و زنان و کودکان و جانبازان در هوستون.

برای کسب اطلاعات بیشتر در HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de