منتشر شده

HomeAid هوستون 501(c)(3) موسسه خیریه بیشتر هوستون انجمن سازندگان رسیده به چند سازنده کاپیتان برای پیدا کردن چه انگیزه و الهام بخش آنها برای ساخت و بازسازی امکانات اجرا شده توسط غیر انتفاعی بی خانمان سازمان های مراقبت. این سازمان ها و نیازهای خود هستند شناسایی شده توسط HomeAid.

HomeAid ملاقات با سازنده کاپیتان مایک Dishberger مدیر عامل و صاحب شرکت Sandcastle خانه به توضیح آنچه که انگیزه او را برای همکاری در HomeAid مراقبت از پروژه های. Dishberger شده است HomeAid عضو هیئت مدیره و شرکت در HomeAid عوض کردن پروژه برای 10 سال.

در سال 2013 HomeAid و قلعه ماسه مخلوط تجربه و منابع را به بازگشت به جانبازان توسط نوسازی آمریکا دامپزشکان ابتکار 1000 فوت مربع لابی. این پروژه تحت Trendmaker خانه.

سازنده کاپیتان Dishberger و خدمه اش demoed منطقه پذیرش و اندازه آشپزخانه ارائه شده به طور کلی نجاری, نصب کفپوش جدید به یک کت تازه رنگ و وسایل جدید اضافه شده. این افزایش ارائه بیشتر استقبال محیط زیست برای 300 جانبازان که زندگی می کنند وجود دارد و به آنها جایی برای دیدار, اویختن, بخوانید و بازی کنید.

در سال 2017 Dishberger و تیم خود را رهبری نیکول Keown خرید مدیر نیز بازسازی یک زندگی انتقالی تسهیلات برای مراقبت از مکان امن یک سازمان فراهم می کند که مداخله در بحران و خدمات برای مردان, زندگی با اچ آی وی که هم قربانیان سوء مصرف مواد مخدر رها و سایر اشکال سوء استفاده.

تیم بازسازی آشپزخانه با کانتر یک backsplash و نصب لوازم جدید. آنها همچنین تعمیر و جایگزین بخشهایی از کف اعمال رنگ تازه هر دو داخلی و خارجی و تعمیرات به سقف و تر و تمیز کار می کنند.

“وجود دارد بسیاری از مزایای به عنوان یک HomeAid سازنده کاپیتان” Dishberger گفت. “ملاقات با مردم این پناهگاه خدمت, دیدن چهره خود را به آنها را می دانیم و درک آنچه آنها در تلاش بوده اند که هر دو روشنگر و با ارزش است. ما توانسته ایم برای دیدن امکانات زمانی که آنها نیاز به کمک برخی از آنها تنها شده خانه های قدیمی که نیاز به نوسازی دیگران سازه های بزرگ. اما از آن آسان است برای ما به استفاده از ارتباطات خود در این صنعت را بهبود. ما حدود چهار تا پنج ساعت در هفته در یک پروژه عوض کردن. نیست که زمان زیادی را دور از خود ما را بهره برداری است. مراقبت یک مکان امن بود یک پروژه بزرگتر و آن زمان ما حدود دو ماه به صورت کامل, و آن مقرون به صرفه نیست ما یک چیز است.

“زمانی که ما حضور فداکاری از این پروژه ها که در آن ما احساس می کنیم تاثیر بر زمان و تلاش ما صرف. ساکنان چهره آن می گویند. آنقدر آشکار است چه مقدار از آن را به آنها به این معنی است که کسی از او مراقبت به اندازه کافی برای تبدیل شدن به درگیر و زندگی خود را کمی روشن تر است. بسیاری از آنها را هرگز تجربه این نوع از مراقبت از دخالت و توجه است.”

HomeAid نهایی جزئیات آن را آغاز یک پروژه برای Fort Bend مرکز زنان (FBWC) منطقه اصلی ارائه دهنده رایگان, انتگرال خدمات پشتیبانی برای بازماندگان از سوء استفاده. آن را شامل با اضافه کردن اضافی مسکن به ریو خم پردیس که در نهایت اضافه کردن چهار تخت برای استفاده داخلی و تجاوز جنسی بازماندگان. HomeAid هوستون است که منجر به جستجو برای یک سازنده کاپیتان به ساخت 3,225 فوت مربع یک خوابه چهار پیچیده.

HomeAid تاسیس شد در سال 2003 به کار با هوستون بی خانمان ارائه دهندگان مراقبت های برای ساخت و نوسازی پناهگاه که زندگی را متحول کند. از سال 2003 HomeAid هوستون تا پایان 54 پروژه هایی که اضافه شده بیش از 14 میلیون دلار در املاک و مستغلات به هوستون بی خانمان جامعه است. برای اطلاعات بیشتر www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de