دبیرستان فصل فوتبال به تعویق افتاد, به جز برای کوچکتر مدارس

به روز شده

فوتبال دبیرستان در تگزاس حداقل برای دولت بزرگترین مدارس شده است تحت فشار قرار دادند پشت یک ماه.

در روز سه شنبه دانشگاه Interscholastic لیگ اعلام کرد کلاس 6A و کلاس 5A مدارس – دولت دو کشور طبقه بندی – را شروع تمرین تحت فشار قرار دادند از اوت. 3 سپتامبر. 7. اولین هفته از بازی ها خواهد بود Sept. 24-26 به جای اصل برنامه ریزی شده Aug. 27-29.

این بدان معناست که برگشتی نمی شود و تا دسامبر. 3 و دولت قهرمانی بازی خواهد بود تحت فشار قرار دادند به یک تاریخ مشخص در ماه ژانویه است.

اجازه می دهد کلاس 4A مدارس برای شروع در زمان خواهد شد تاثیر بزرگ در هوستون ISD است که یک تکه بزرگ از آن مدارس در 4A از جمله یاتس Wheatley, Worthing, واشنگتن, شمال, جنگل, Kashmere, Furr و Scarborough.

HISD در حال حاضر گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا شیوه های یا بازی زمانی که آن را شروع سال تحصیلی آنلاین-تنها درسی است. منطقه امیدوار به فاز به فرد آموزش Oct. 19.

“هدف ما در انتشار این برنامه است که به ارائه یک مسیر رو به جلو برای تگزاس دانش آموزان و مدارس” کرده, مدیر اجرایی, دکتر چارلز Breithaupt گفت: در آزادی مطبوعات. “در حالی که درک شرایط تغییر وجود دارد و به احتمال زیاد خواهد وقفه است که نیاز به انعطاف پذیری و صبر ما امیدواریم این برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرکت در آموزش و پرورش مبتنی بر فعالیت های آنها در راه است که اولویت ایمنی و کاهش خطر COVID-19 گسترش یافته است.”

تیم های والیبال نیز شروع تمرین سپتامبر. 7 و اولین روز بازی ها خواهد بود Sept. 14.

این برنامه برای کوچکتر مدارس در کشور بدون تغییر باقی می ماند.

در یک مصاحبه مطبوعاتی که کرده آن گفت: “ادامه خواهد داد به کار با مقامات دولتی و نظارت بر CDC و دیگر فدرال راهنمایی برای تعیین هر گونه تغییرات بالقوه که ممکن است لازم.”

این کرده این برنامه همچنین اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در بازی ها و وقایع با حداکثر 50 درصد ظرفیت و نیاز است که همه تماشاگران مسن تر از 10 باید از پوشیدن چهره و پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>