در اینجا به همین دلیل شما نیاز به یک VPN – و یکی که در فروش فقط برای $35

آن وقت در مورد ما صحبت در مورد Vpn.

VPN یا شبکه خصوصی مجازی ایجاد یک اتصال امن به شبکه دیگر بر روی اینترنت. با انجام این کار شما قادر به محافظت از داده های خود را در راه های مختلفی. برای یک, شما می توانید مخفی کردن و یا تغییر آدرس IP خود را و آن را به نظر می رسد به عنوان اگر شما در آمستردام و نیویورک به جای در خانه خود را در سان فرانسیسکو. VPN را نیز اجازه می دهد تا شما را به رمز در آوردن داده های نقل و انتقالات خود را نگه داشتن اطلاعات حساس ترین امن – حتی بیش از فای عمومی است.

وقتی که می آید به تعیین اینکه آیا یا نه شما نیاز به یک VPN, مهم است که به در نظر گرفتن چقدر اطلاعات حساس شما در حال انتقال به صورت منظم از اطلاعات کارت اعتباری خود را به شماره امنیت اجتماعی.

هنوز هم با من است ؟ بزرگ. حالا که شما می دانید که چرا شما نیاز به یک VPN, اجازه دهید بحث در مورد کدام یک برای خرید. پس آنها نه همه برابر خلق شده اند, توصیه ما به طور گسترده ای مورد اعتماد یکی مثل Hola VPN Plus که دارای 200 میلیون کاربر در بیش از 190 کشور جهان است. Hola VPN ارائه می دهد دسترسی نامحدود به هر وب سایت و نرم افزار و یا محتوای در حالی که به طور همزمان نگه داشتن فعالیت های خود را خصوصی.

با سلام VPN, شما قادر خواهید بود به خار چیدن برنامه های کاربردی و وب سایت ها از هر نقطه در سراسر جهان اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به محتوای سرور در سراسر جهان برای Netflix, BBC, Hulu, دیزنی+ HBO, آمازون, ABC, RTE, ESPN, و خیلی بیشتر. این بدان معناست که شما می توانید به تماشای Netflix در استرالیا از خانه خود را در کالی. و یا بالعکس. با دولت از هنر رمزنگاری و پروتکل های امنیتی از جمله IKEv2/IPsec, PPTP/L2TP DES3, AES256 شما همچنین می توانید لذت بردن از کامل گمنامی تا پنج دستگاه های مختلف است.

ما نه تنها آنهایی که عشق Hola VPN Plus ، در واقع با بیش از 1M 4.5/5 ستاره در Google Play بررسی و 300k 5/5-بررسی ستاره در Google Chrome, آن را بی خطر است برای گفتن این VPN یک مشتری مورد علاقه. در کلمات از کاربر Chels DH “10/10 توصیه می کنم.”

یک عمر برای به اشتراک Hola VPN Plus به طور معمول هزینه $717 اما در حال حاضر شما می توانید نمره آن را برای تنها $34.99!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>