کمک به این RodeoHouston فروشندگان جستن به عقب پس از از دست دادن کسب و کار به coronavirus

زمانی که شهر هوستون در روز چهارشنبه لغو هوستون دام نشان می دهد و کاری برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus است که گریبانگیر هوستون فروشندگان مانند هلنه برنارد کمی باقی مانده بودند شوکه شده به عنوان آنها خود را بسته بندی شده غرفه و رهبری خانه.

مانند بسیاری از صدها نفر از فروشندگان این بازار مال فروشان یکی از بزرگترین نشان می دهد از سال برای هوستون-بر اساس آبرنگ هنرمند. او گفت که او خرج می کند و کل سال برنامه ریزی برای این رویداد توسط طراحی و نقاشی مورد نیاز و موجودی مورد نیاز برای درخواست تجدید نظر به جمعیت متنوع است که حضور در این رویداد سالانه است.

سپس برنارد کوچک بود ضربه توسط “double whammy” هنگامی که بایو شهر هنر جشنواره به تعویق افتاد دومین بزرگترین رویداد سال – در میان کشت از دیگر تعطیلی و رویداد لغو شد.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: ‘این است که برای صدمه زدن به بسیاری از مردم’: میلیون ها نفر را از دست داده به اقتصاد به عنوان هوستون بازار مال فروشان لغو

“این نشان می دهد حمل و من برای ماه تقریبا سال” برنارد کوچک نوشت Chron.com. “ما می دانستیم که ما بهترین روز بود جلوتر از ما. این خرد آن است.”

برنارد کوچک گفت: او تا به حال شده است قادر به ایجاد حتی یک سوم از هزینه های آن را هزینه برای یک غرفه در نشان می دهد قبل از لغو صادر شد و نه حتی در نیمه راه به این فصل است. برای بسیاری از این فروشندگان در این بازار مال فروشان پایان است به خطر افتاده است کسب و کار خود و رفاه مالی.

RodeoHouston یکی از شهرستان بزرگترین توریستی وقایع سال با کل اقتصادی تاثیر $227 میلیون و 3,700 شغل در سال گذشته هوستون کرونیکل گزارش شده است. این شهرستان است که انتظار می رود به از دست دادن ده ها میلیون دلار با توجه به لغو.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: بله این بیماری همه گیر کوروناویروس متفاوت است. در اینجا به همین دلیل است.

یک روز پس از لغو 33 ساله ساکن ارتفاعات نیکول لوپز-کامینز همراه با دو نفر از دوستان خود را راه اندازی هوستون بازار مال فروشان فروشندگان 2020 Facebook صفحه. صفحه منفجر شد و در کمتر از یک روز به دست آورد بیش از 80 ، 000 پیروان. فروشندگان می توانند با استفاده از این صفحه برای ترویج اقلام خود را و خرید و فروش در حالی که دیگران به استفاده از آن را برای پیگیری کردن یک فروشنده آنها مایل به حمایت از. لوپز-کامینز گفت که این صفحه باز شده تا بازار مال فروشان, خرید برای افرادی که ممکن است تا به حال قصد حتی رفتن به بازار مال فروشان.

“برخی از فروشندگان این طرح در تمام طول سال برای این رویداد و آن را بخش قابل توجهی از درآمد خود را…بسیاری از آنها در سمت چپ بدهی بیش مصیبت” لوپز-کامینز نوشت: Chron.com. “حتی اگر آن را ندارد تا برای فروش کل (از دست رفته) آن چیزی است که به کمک.”

سارا Ostrofsky, 57 صاحب هوستون-بر اساس شکلات شرکت DGZ شکلات. Ostrofsky گفت: پس از لغو ناگهانی او کسب و کار باقی مانده بود با 3000 پوند از شکلات را به فروش برساند. از Facebook گروه مانند یک منجی برای کمک به شبکه خود را با مشتریان بالقوه او از دست رفته با توجه به بسته شدن.

“این فوق العاده است, آن کمک می کند تا فروشندگان است که نمی توان آن را بدون فروش خود را چک بعدی” Ostrofsky گفت: از Facebook ،

برنارد کوچک گفت: این گروه به او کمک کرد تا فروش برخی از آثار آبرنگ و او است که خدا را شکر به سازمان از صفحه.

“آنچه من به دست همه مردم دیدار من با هر سال جدید دوستان من را” برنارد کوچک گفت. “من هم دوست دارم از دیدن همه بچه ها درگیر در دام نشان می دهد… من احساس می کنم برای همه آنها است.”

صفحه باقی خواهد ماند و باز از طریق این مدت از اصلی بازار مال فروشان برنامه بود که میله میله به پایان مارس 22. لوپز-کامینز را تشویق می کند Houstonians برای ورود و فهرست فروشندگان که به دنبال جبران برخی از ضرر و زیان خود را.

“من با تشکر از همه برای حمایت قاطع خود را از همه درگیر” برنارد کوچک گفت. “من امیدوار هستم که کاری را برنامه ریزی فوق العاده ای دوباره در سال آینده.”

در تلاش برای پشتیبانی RodeoHouston فروشندگان Chron.com گرد فروشندگان از سال 2020 فصل در عکس بالا. بازار مال فروشان استخدام صدها نفر از فروشندگان در نتیجه همه آنها می تواند شامل نمی شود در بالای تصاویر به صورت خودکار. دیدن لیست کامل در RodeoHouston سایت.

از طریق کلیک روی عکس های بالا به صورت RodeoHouston 2020 فروشندگان که نیاز به حمایت شما…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>