بهار آموزش کامل دنده و هوستون آستروس در حال حاضر احساس نیش خود را فریب داد رسوایی بودن هو در اولین بهار آموزش بازی در برابر اتباع واشنگتن در روز شنبه, فوریه 22nd.

به عنوان آنها در زمان به زمین بود و سر و صدا از جمعیت booing. یکی از طرفداران آن را در زمان یک گام بیشتر با برگزاری یک نشانه با موهن پیام بود که در نهایت ضبط کردند. آستروس باید سریع تبدیل شدن به پسران بد از MLB و طرفداران در سراسر جهان در حال اجازه دادن به احساسات خود را شناخته و با برخی از بازیکنان حتی از دریافت تهدید به مرگ و آزار و خواسته های خود را در برابر خانواده. حتی وجود دارد یک دادخواست خود را تا سال 2017 سری جهانی قهرمانی باطل.

این جدی گرفتن: Astros دریافت تهدید به مرگ و دیگر خبری از بهار آموزش جمعه

Astros طرفداران آمده اند مجهز شده و آماده را در همه متنفر خارج وجود دارد با یک شعار ساده بر روی یک تی شرت است که می گوید “از ما متنفرند.” جان سخت Astros طرفداران نیکلاس و چلسی Drago از لس آنجلس گرد هم آمده اند به فروش این پیراهن را از طریق فروشگاه آنلاین خود را hate-us-shirts.myshopify.com. این پیراهن در حال رفتن به 26 دلار و در حال حاضر به فروش می رسد! اما نگران نباشید شما می توانید قبل از سفارش شما در زمان برای فصل به طور منظم در اینجا.

سازندگان قبلا از هوستون قول آنها “خوب و صادق و مردمی از تگزاس است که نمی میشم اشتباه است.” نیک Drago مشترک پیام نمی پوشی نفرت است اما به معنای الهام بخش قلب و روح آنها را از مردم هوستون با هم آمدن در برابر سختی. “ما عشق یا نفرت ما در حال رفتن به اینجا و پشتیبانی از تیم ما. در پایان روز ما خواهد بود قهرمانان دوباره.”

HoustonChronicle.com: Astros, Red Sox, MLB پاسخ به bettors’ طرح دعوی در دادگاه

چلسی Drago در ادامه برای به اشتراک گذاشتن ایده برای شعار ریشه از vibes منفی آنها را به پوشیدن خود را Astros دنده در L. A. “ما این را به عنوان فرصتی برای در آغوش فصل جدید و فرصت های جدید پیش رو برای این تیم است.”

آینده شعار در آثار هستند که زن و شوهر به اشتراک گذاشته شده اما در حال حاضر شما می توانید آنها را دنبال کنید در خود Instagram حساب در h8usshirts.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im