شهرستان هریس جمهوری خواه صندلی منتخب کیت نیلسون که پس از انصراف پیروزی خود را پس از او نوشته شده یک الگوی رفتاری نژادپرستانه به Facebook را فرض دفتر Aug. 3 با توجه به تگزاس تریبون.

پست – آخرین سال از محافظه کاران weaponizing مارتین لوتر کینگ جونیور کلمات در برابر سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرکنندگان – شامل اواخر کشیش کلمات “بی عدالتی در هر کجا تهدیدی برای عدالت در همه جا است.” بدتر به اندازه کافی از کلمات نوشته شده بودند در بالای یک عکس از یک موز.

او گفت: هوستون کرونیکل او در تلاش بود به می گویند: “موز” برای خشونت به فوران در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک بار هوستون ساکن که کشته شد مینیاپولیس افسران پلیس.

اجتماعی نفرت: قاضی KP جورج صحبت کردن در برابر حملات نژادپرستانه

اما او ظاهرا تصمیم گرفتند به استفاده از یک موز را به آن نقطه.

پست جلب خشم از یک طیف کامل از ایدئولوژی برای تداوم یک نژادپرست کلیشه. حتی تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک به نام برای نیلسون به تخلیه پیروزی خود را برای شهرستان هریس ایران ریاست.

نیلسون در یک نقطه و گفت: او را فسخ پیروزی خود را. اما در اوایل این ماه به او نشان داد تا به یک توافق سازمانی نشست و گفت: چندین حوزه صندلی که او در واقع برنامه ریزی در فرض دفتر Aug. 3 با توجه به تریبون.

از Facebook ارسال شده است حذف شده است.

ایران county صندلی نیلسون را مسئول جمهوری خواه اولیه انتخابات منجر خواهد شد جلسات کمیته اجرایی.

jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de